Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vitesco-nál (Debrecen) lesz...

Vitesco-nál (Debrecen) lesz egy állásinterjúm. Mire számítsak, ha felvesznek?

Figyelt kérdés
Milyenek a főnökök, a közeg? Hogy állnak az emberhez, szabadság esetén rugalmasak- e? (2 kisgyerek mellett fontos..) Van kötelező túlóra? Pontosabban a Gépbeállító Technikus munkakörbe jelentkeztem.

jún. 21. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Hát bemész, aztán beállítod a gépet.
jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezek pontosan azok a kérdések, amikre az interjún kell rákérdezned, illetve a kommunikációjukból kell levenned.


Sokan azt hiszik, egy állásinterjú egy egyoldalú vallatás. Valójában azonban nemcsak ők interjúvolnak téged, hanem te is őket. Ha a legkisebb kíváncsiságot sem mutatod, az rosszpont is lehet, mondván, ennyire veszed komolyan az egészet.


Persze, azt szeretnéd, hogy ott dolgozók válaszoljanak erre itt, viszont kicsi az esély, hogy hozzájuk eljut a kérdés, már csak azért is, mert egyre kevesebben beszélnek magyarul.

jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtad mulik!
jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es Neee, tényleg? Azt hittem sepregetni kell... Viccen kívül nem arról szólt a kérdésem, hogy mit fogok csinálni... 2-es Köszi a választ, egy próbát nekem megér, a más által régebben feltett kérdésre is jött ott dolgozó válasza. :) Persze lesz kérdésem nekem is az állásinterjún..

Viszont olvastam többektől róluk, hogy ordibálnak az emberrel, nem nézik sokba a munkásaikat, bár ez egy 2020-ban írt kérdésre volt válasz. Az meg kicsit furcsa lenne, ha odamennék és az lenne a kérdésem, hogy amúgy köcsögök vagytok? :D

3-as mire gondolsz? A szabadságolás, vagy a kötelező túlóra múlik rajtam vagy esetleg más? :)

jún. 21. 13:14
 5/6 Viljam Fiser ***** válasza:
A cseh nagyfoni volt anno kiabalos,legalabbis 2020-ban mikor en is ott szolgaltam. Azota lehet jobb lett a rendszer,viszont a romlast sem lehet kizarni :)
jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam azóta, már az állásinterjún követelőzők voltak... Felejtős sajna
jún. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!