Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big 4 interjú tapasztalatok?

Big 4 interjú tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Konkrétan az EY (Ernst & Young) érdekelne, hogy szeniorabb (tapasztalattal rendelkező) adótanácsadó területen miből áll egy interjú? Van HR-es, és külön szakmai is? Esetleg teszt is? Illetve mennyire nehéz bekerülni?

jún. 19. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában nem nehéz, mert a piachoz képest szarok a fizetéseik, főleg senior szinten, úgy kell összefogdosniuk az embereket.
jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én elég régen interjúztam oda adótanácsadói pozira. Az első egy HR-es interjú volt, a második egy szakmaibb interjú a vezetővel. A HR-es interjún a szokásos HR-es kérdések jöttek(miért ide jelentkeztem, mit tudoka cégről stb....), a szakmai interjún adózással és pénzüggyel kapcsolatos kérdéseket tettek fel, mondanom se kell hogy mind2 teljesen angol volt, tehát jól kell beszélned angolul(nem baj ha akcentussal, a lényeg hogy érthetően beszélj). A nehézség az függ attól is, hogy a többi jelentkező milyen, ugye hiába felelsz meg könnyedén, ha van valaki jobb akkor őt fogák felvenni.
jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!