Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra mit vegyek...

Állásinterjúra mit vegyek fel? Még él a hagyományos fekete-feher kombo?

Figyelt kérdés
Szívem szerint egy elegáns mályva(rózsaszínes) nadrágot vennék fel egy fehér blúzzal, amelyen kicsi fekete levél minták vannak.

jún. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, milyen cég és milyen állás. Egy banknál mondjuk lehet ma is elvárás a kiskosztüm és hasonlók, de a legtöbb helyen nem ragaszkodnak a fekete-fehérhez. Elegáns legyél, az a lényeg. Erre lehet jó a rózsaszín nadrág fehér blúzzal, látatlanban nehéz megmondani.
jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb 30 éve nem él. Már 20 éve sem mentem fekete fehérben. Az az iskolai ünneplő.
jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam kimondottan kiöltözni. A szokásosnál azért csinosabban megyek, tehát nem egy szaggatott farmer, póló, sportcipő összeállításban jelenek meg. De nem is kosztümben/frakkban. Persze attól is függ milyen munkahely, milyen munkakör.
jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valódi, írásban foglalt megoldás nincs erre sajnos. De azért megjelenés alapján ítélkezni tudnak sajnos, legyél bármelyik véglet.

Ha farmerben vagy, már egyből komolytalannak, léha alaknak titulálnak, nagyon kiöltözve, kosztümben, frakkban meg merev, rugalmatlan valakinek, aki őskövületet játszik.

jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hová? Nem mindegy, hogy egy kertészeti nagykerbe, egy Big4 tanácsadóhoz, egy minisztériumba, egy IT céghez.

Milyen pozícióba? Nem mindegy, hogy takarítónak, irodai munkatársnak, igazgatónak.

DE konkrétan fekete-fehérben max temetkezési vállalathoz kell menni.

jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jónak hangzik, amit leírtál. Tavaly fekete nadrágban és egy világoslila blúzban voltam interjúzni. Felvettek.
jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!