Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igényeltem az álláskeresési...

Igényeltem az álláskeresési járadék 80%-át mikor utalják?

Figyelt kérdés

Május 23-tól vagyok megállapítva a munkaügyin. Június 10.-től van munkahelyem onnantól igényeltem meg a fennmaradó rész 80%-át amiről már határozatot is kaptam hogy mennyit fog utalni.

Eddig még nem kaptam semmit, még májusra sem.

Kinek milyen tapasztalata van mikor utalják a fennmaradó részt? Valahol olvastam 60 napot, valahol 8 napot.

60 napot nagyon soknak találom, akkor minek igényeljem? 60 nap alatt még a fizetést is megkapom. Nagyon sok kiesés lenne pénz nélkül.



jún. 18. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a határozaton. Két opció van, azt hiszem, talán attól függ, hogy abban a városban találtál e munkát, ahol élsz.
jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztosan megkapom, mert már kaptam papírt róla, az összeg is rajta van hogy mennyit fog utalni, viszont hogy mikor valahol olvastam 2 hónapot, 8 napot, de valójában ki mikor kapta meg? Tényleg kívárják azt a 2 hónapot?
jún. 18. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, én kb egy hét után megkaptam, de ez rajtad nem segít. Ezért olvasd el a májusi határozatot, azon rajta van, milyen esetben mennyi idő alatt utalnak.
jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna akárhogy olvasom dátumot nem látok rajta. Annyi van rajta, hogy a kifizetést elrendeli
jún. 18. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a határozatot nézd, amit még májusban kaptál, mikor az álláskeresésit x napra megállapították. Abban van egy rész arról, hogy ha a 80%-ot igényled, mikor kapod meg.
jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most elolvastam normálisan, van benne olyan hogy 2 hónapon belül meg olyan is hogy következő számfejtés után kell kifizetni
jún. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!