Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu oldalon, ha...

Profession.hu oldalon, ha jelentkezek több állásra,akkor a felületen hirdető cégek látják hogy én másik állásokra is jelentkeztem?

Figyelt kérdés

Mondjuk egyik munkaadó látja azt hogy másik állásra is jelentkeztem. Sőt még meg is tudja nézni azt hogy hova,netalántán látja az oda elküldött önéletrajzomat...?

( szeretem az adott állásra szabni az önéletrajzokat)

Vagy ők nem látják hogy jelentkeztem másik munkaadóhoz is? Válaszokat előre is köszönöm.



jún. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az lát, akihez jelentkeztél.
jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is csak a cv-d.
jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy látszik.
jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Van egy bővítmény, amit ha megvásárolnak a cégek (nem drága, sokan megveszik), s telepítik a saját profession-oldalukra, akkor még a gondolataidat is látják.
jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!