Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van valós,otthon...

Evyke38 kérdése:

Szerintetek van valós,otthon végezhető munka? Ami nem igényel semmilyen szakmai tudást és nem MLM meg társai?

Figyelt kérdés
Kb.2010 környékén csináltunk anyuval ilyen munkát egy Nemesgulácsi cégnek raktunk össze otthon kamionmodelleket. Fizettek is rendesen. Anyunak kellene mert tartósan munkanélküli. Köszönöm ha tudtok bármit.

jún. 10. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Prostitúció.
jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%

Vannak igen:

1, only fans

2, lakos roszlany

jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tudoksegiteni ***** válasza:

Ilyen összeszerelő, meg csomagoló munkák már ezer éve nem léteznek. Sokan hirdetik továbbra is és X összeget be kell fizetni, hogy megkapd az alapanyagot, vagy valami ilyesmi miatt, de ÁTVERÉS!!! Ha ilyet látsz, kérlek ne dőlj be neki!

Az MLM is jó dolog egyébként, csak nem való mindenkinek. Én próbáltam többfélét is, egyik sem ment, viszont pont ezért őszintén csodálom azt, akinek megy. Mert tényleg nem könnyű sikeresnek lenni benne.

Én egyébként chat operátorként dolgozok már néhány éve. Nyilván ennek is megvannak az előnyei/hátrányai, de megélek belőle és nem kell hozzá semmi különösebb képesség, vagy szaktudás. Csak tudni kell helyesen írni, de azért szerintem ez alap.

júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!