Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki a Lidl-nél van, a jelentke...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Aki a Lidl-nél van, a jelentkezés után mennyi időbe került, hogy bekerült a céghez, ha egyáltalán behívták interjúra?

Figyelt kérdés

máj. 28. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A LIDL karrierportál oldalán jelentkeztem Medior Data Scientist állásra, 2 hét után is csak "elbírálás alatt" volt a státusza a beadott jelentkezésemnek, ezidő alatt viszont lebonyolítottam több többkörös interjú-sorozatot más cégeknél és ajánlatot is kaptam úgyhogy vissza is vontam a jelentkezést 2 hét után. Szóval borzasztóan sokáig csak ájuldoztak a jelentkezés felett. Valamint javaslom hogy pörögjenek fel ezek a belassult berivotriolozott hr osztályosok ha lesz mégegyszer akkora szerencséjük hogy ilyen óriási szakember jelentkezik hozzájuk mint jómagam vagyok.
máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
Szia! Kb 1-2 héten belül válaszolni vagy hívnak ha ennél több idő telik el az már nem jót jelent (volt Lidl dolgozó)
máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm jelentkezett.soha nem hívták.
máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
engem az auchanból, praktikerből nem küldtek semmit.
máj. 28. 23:53
 5/9 anonim válasza:
Engem sosem hívtak vissza
jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egyáltalán mi kell ahhoz, hogy felvegyék az embert, vagy legalábbis behívják egy személyes interjúra?


Több éves releváns kereskedelmi tapasztalattal, aktív nyelvtudással, érettségivel rendelkezem (bár tudom, manapság ez kb. semmit sem számít), pontosan és lelkiismeretesen dolgozom, viszonylag fiatalnak számítok, mégsem jutok el náluk az interjúig sem.


Nem adok meg magas bérigényt, és minden opciót, műszakot, stb. bepipálok, hogy tudom vállalni.


De semmi. Vajon túlképzett vagyok Őkelmüknek vagy éppenséggel alulképzett? :D

jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6-nak már visszajeleztek, hogy köszönik a jelentkezésem, meg bla bla bla, de most nem rám esett a választásuk. nincs tapasztalatom csak végzettségem.

szerintem tagadj le néhány nem ide illő végzettséget, és ne adj meg túl sok eddigi munkahelyet, mert azt sehol sem szeretik.

júl. 2. 19:45
 8/9 anonim válasza:

Nekem csak egy munkahelyem volt eddig (konkurens cég), az is releváns (konkurens cég).


Mindegy, én közben már elengedtem. Relatíve jó fizu ide vagy oda, nehezen hiszem, hogy próbaidőn túl is csinálni tudnám, talán még addig sem. Gondolom üzletfüggő, de amennyire olvastam gyakori náluk a túlóra, meg a többi üzletlánchoz képest is korábban kezdenek reggel, vagy épp tovább maradnak bent éjszakába nyúlóan.


Munkahelyen én a munkával foglalkozom, lelkiismeretes és precíz vagyok, de a szabadidő számomra szent és sérthetetlen. Egyedül akkor lennék hajlandó túlórázni, ha a munkám egyben a hobbim is lenne.

júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok: Bocsi, a “konkurens cég” véletlenül szerepel kétszer az adott mondatban. :D
júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!