Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik építőipari szakmához...

Melyik építőipari szakmához kell a legkevesebb kézügyesség?

Figyelt kérdés
Látom milyen jól lehet velük keresni, sokszor diplomásokat szégyenítő pénzeket, főleg vállalkozva. Jó penne kitanulni valamelyiket, de semmi kézügyességem nincs. Van olyan amihez nem kell olyan nagy mértékben?
máj. 27. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan szakmák, amit bárki ki tud tanulni, azok nem fizetnek jól. A pénz nem a két szép szemedért jár, hanem az elvégzett munkáért. Ha azt Józsi bácsi is meg tudja csinálni, akkor nem fog érte napi 50 ezret fizetni.
máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a légkondi szerelőknél annyira nem számít, víz-gáz szerelő. Ezekkel is nagyon jól lehet keresni.
máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem azt mondtam, hogy nem akarok tanulni vagy ilyesmi. Csak a kézügyesség rész legyen minimális és inkább a gondolkodás, elméleti tudás legyen nagyobb.
máj. 27. 08:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"inkább a gondolkodás, elméleti tudás legyen nagyobb"

Tudod Te mi az az építőipar...?

máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Vizes szakma. Szerintem fizikailag nem gáz, menjen a vízszint (sőt, a lejtés), csöveket felfúrni, falat vésni, légköbmétert számolni. A modern csatlakozókat, eszközöket kell ismerni. Wc, csap felrakás, stb., én is csinálnám, de már nincs agyam tanulni.


Pl. a hegesztőt, villanyszerelőt nem ajánlom így.

máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ásás
máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sitt hordás
máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy minden építőipari szaki jó kézügyességgel van megáldva. Nekem pont a villanyszerelő jutott eszembe, az miért nem jó?
máj. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!