Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kőművesként, ácsként már napi...

Kőművesként, ácsként már napi 40-50 ezret lehet keresni alkalmazottként. Szerintetek meddig fognak ilyen ütemben nőni az (építőipari) szakik fizetése?

Figyelt kérdés

Ez már az az összeg, amit az ITsek és orvosokon kívül nem nagyon keresnek meg nagyobb számban. Max vezetői pozícióban, vagy kivételes esetekben.


Folytatódni fog ez a tendencia? Egyre több szakmával lehet majd egyre jobban keresni mint diplomával?


máj. 8. 18:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

Te láttál már kőművest, ácsot, műkörmöst, fodrászt... Teslával furikázni? Állítólag olyan jól keresnek, hogy mindenki megengedheti magának a teslát.


Ha nem láttál teslás szakmunkásokat akkor valami nem kerek a történetedben.

máj. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazottként nem lehet ennyit keresni, de komolyan hány alkalmazottat ismertek aki kőművesként/ácsként/villanyszerelőként dolgozik? Aki nagy pénzeket akar szakítani az vállalkozó lesz, feketén dolgozik....na ott nagy pénzek vannak. A fizu nőni fog, mivel nincs normális szakember utánpótlás, normális szakember hónapokra előre be van táblázva, ezzel szemben magánrendelővel tömve van az ország, ha meg meg akarok csinálni egy weboldalt találok 500 informatikust aki megcsinálja azonnal. Ameddig azok az idióta sztereotípiák mennek, hogy szakmát tanulni csak a hülyék mennek, menj gimibe, szerezz diplomát, 50 évre rokkant nyugdíjjas leszel, alkesz leszel stb.... addig ez csak rosszabb lesz(kivéve a normális szakiknak, azok rommá fogják továbbra is keresni magukat).
máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

#12 Pontosan. Amire én meszereztem a nagyszerű jogi diplomát, addig 4ből 3 építőipari szaki általános iskolatársamnak már vállalkozása volt. Oedig az egyik kb írástudatlan. Van egy autószerelő, aki maszekolással keresi szarrá magát.


Én meg szenvedek a szaros jogi diplomával, mert már ügyvédből is annyi van, mint égen a csillag. De a legtöbb diplomás munkára ez igaz.

máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Persze, álmaidban...linket dobj már ide, hogy hol keresnek ácsot nettó 1 millióért, persze bejelentve, 8 órában.
máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Jól van Balázska, örülünk hogy újra itt vagy. Tudod, nem minden diplomás forgatja a burgert mint te a büfészakos, semmit sem érő papírfecniddel. Normális szakot kellett volna választani, akkor most nem sírnál, hogy rosszul keresel.
máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#14 Feketén.


#15 Leírtam, hogy mi a normális szak. IT meg orvosi. De lassan az IT se fog sokat érni. Látom elég ingerült vagy. Rossz, hogy egy egyszerű szakmunkás többet fog keresni, mint egy diplomás? Nyugi nekem nem nincs diplomám.

máj. 13. 09:07
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az IT nem fog sokat érni egy olyan világban, ahol már a wc ülőkéden is szoftver fut... Ekkora egy bohócot... :) :) :) :) :)
máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem kell a feketézőket szidni :D. Legalább az ő adóforintjaikat nem lopják el. Nekem elég normális melóm van. Rendes fizetés és be vagyok jelentve normálisan, de ha bemegyek egy állami kórházba vagy szimplán megnéznem milyen idióta plakátokra költik a pénzem....elég lelombozó.
máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#17 Idióta szegény...de bezzeg micsoda tudás kell a csempét felrakni a falra, vagy kimeszelni a budit. IT, az is valami?🤣
máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, akkor hajrá, irány az építőipar! Hiszen ott mindenki milliókat visz haza! Te se maradj ki a jóból! Pár hónap és milliomos lehetsz.🤣
máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!