Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy működik a Linkedin?...

Hogy működik a Linkedin? Honnan tudod, hogy aktív-e a hírdetés?

Figyelt kérdés

Látom, hogy sok hirdetés van fent, ami ezer éves, és néha oda van írva, hogy promoted vagy actively recruiting. Itt találtam állást pár hónapja. Most viszont kaptam egy e-mailt (be vannak állítva értesítések), hogy egy új állás matchem van. Hát ez a mostani helyem! Amúgy most járt le a próbaidőm, nem volt rám panasz. Nem volt különösebb lelkizés, igazából meg sem beszéltük, maradtam és kész. Viszont mostanában kezdte el mondogatni a főnököm, hogy túl sokat kérdezek, ezeket már tudnom kéne stb. Most így megfordult a fejemben, hogy esetleg ki akarnak rakni? Kérdeztem a főnököt, azt mondta, hogy nem keresnek embert. Vagy egyszerűen a Linkedin-en ezek a hirdetések fent maradnak? Szerintem azért elég nagy butaság lenne, most elkezdeni keresni valakit helyettem, talán annyira nem vagyok béna, hogy elölről kezdjék valakivel.

Személyes konfliktusom nem volt senkivel.


ápr. 26. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejárt a próbaidőd, és olyan cégnél vagy, ami a linkedinen hirdet, kb esélytelen, hogy kirúgjanak.
ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Egyébként a Linkedin-en mi alapján indul újra egy hirdetés? Lehetséges, hogy csak véletlenül? Most azon gondolkodom,hogy lehet, hogy az egyik kollégám feláll, csak még nem publikus.

Belsős állásportálon nincs ott.

máj. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!