Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cégjegyzékben bejegyzett...

Cégjegyzékben bejegyzett végrehajtás van, mennétek ilyen céghez dolgozni?

Figyelt kérdés
Takarítót keres...
ápr. 26. 22:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Lehet egy elfelejtett 10 ezer Ft...



"NAV Pest Vármegyei Adó- és Vámigazgatósága Követeléskezelési Osztály 2"

ápr. 26. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen régi a bejegyzés?
ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!
ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak pár kamarai tartozást hajtottak be rajta. Az is lehet, hogy elfelejtették levenni a végrehajtást. Bármi lehet, ebből nem lehet következtetést levonni.
ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most decemberi.
ápr. 27. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már akkor elég régi, így én sem mennék oda dolgozni.
ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert akkor eltűnik onnan ha ki van fizetve?
ápr. 27. 00:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis 5 hónap alatt nem fizették ki?
ápr. 27. 00:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha kifizetik akkor elég gyorsan kikerül onnan.
ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én munkáltatóm ellen 3-szor is folytattak végrehajtást. Mégis többen dolgoztunk ott tizen évekig. Én korkrétan 27 évet húztam le, majd eljöttem onnan, de azt tudom, hogy még most is működő vállalkozás.


Semmit nem jelent, csak azt, hogy van lejárt esedékességű tartozása, amit megpróbálnak behajtani valahogy. Ha kifizeti, akkor az eljárás is megszűnik. De lehet, hogy 4 hónap/7 hónap/2 év stb. múlva újra megszorul, akkor új eljárás indul ellene.


Szerinted multik ellen nem indul végrehajtási eljárás? Dehogynem...

Lehet, hogy 100 milliós hátralékot halmoznak fel, aztán valahogy, valamikor rendezik.

A COVID idején olyan nagy multik is kerültek fizetési nehézségbe, hogy el sem hinnéd.

ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!