Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik még valaki az online...

Dolgozik még valaki az online állás.com oldalon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről az oldalról? Érdemes csinálni? Tudom hogy van fent egy csomó kérdés ezzel kapcsolatban de azóta eltelt pár év.

febr. 2. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1000 kérdést làttam màr róla de még egy embertől se hallottam hogy ezzel pénzt keresett volna.


Ebből rakd össze.

febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szexchat pénzért fakeprofillal kb ennyi a lényege. Alig fizet kb és csak ha nagyon egyedi a stilusod.
febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mentorok nagyon kötözködnek mindenért... Nekem volt, hogy több mint 1 órán át nem jött kérdés, viszont teljesíteni kellett volna egy adott üzenetmennyiséget bizonyos időn belül. Ezért is hagytam abba. Állítólag felmondtam amikor kitöltöttem amit kellett, de még vagy 3x küldtek emailt, mert inaktív vagyok. Szóval személy szerint nem ajánlom.
febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!