Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet jelenleg elhelyezk...

Mivel lehet jelenleg elhelyezkedni, amit relatíve rövid idő alatt meg lehet tanulni, és home office-bol lehet végezni, és az elhelyezkedés nem lehetetlen nehézségű?

Figyelt kérdés
jan. 20. 05:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Raktáros vagy Kamionsofőr, vagy szarabb munkák amit kevesen akarnak elvégezni. A kényelmes munkák telítettek. Persze ha pl villamosmérnökként végeznél biztos lenne munkád, de azt nehéz megcsinálni. Én pl villanyszerelő vagyok és van munkám karbantartóként.
jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Network marketing egy korrekt cég égisze alatt (pl. Forever) plusz online tőzsde, részvénypiac és forex.
jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
A tőzsde rohadt nagy tudást igényel, csináltam én is meg az egész család ráfeküdt, belebuktunk. Nem könnyen elsajátítható ez egészen biztos.
jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

@13


Ez minden szakmára igaz, a tőzsde mellett a villanyszerelésre, az ács munkájára, a burkolásra, a kőművesre stb.


És akkor még nem beszéltünk a csillagászról, az atomfizikusról és a szív/agysebészről stb.


Egyébként az ésszel történő (tőkeáttét nélküli) részvénykereskedésbe/befektetésbeelég nehéz belebukni. Tőkeáttéttel kicsit bonyolultabb, nagyobb a kockázat, de csak akkor, ha ész és kockázatkezelés nélkül ugrik bele valaki.

jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Multis poziciok. Ha nem is teljes HO de kb heti 3 napot szoktak engedni. Eros nyelvtudas kell mindenkepp.
jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
onlyfans modell
jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#15


Erről tudsz bővebb infót adni?


Ez engem komolyan érdekelne.


Eléggé erős angol és kommunikációs tudással, kereskedelmi gyakorlattal rendelkezem.

jan. 20. 23:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Most januárban végzett gazdaságinformatikusként mondom, hogy most NE menjen az IT-ba, mert diplomásként sem biztos, hogy kapsz állást, az utóbbi 1-2 évben nagyon trottyon van az ipar. Pénzügyesként gyorsabban fogsz a szakmádhoz passzoló munkát kapni, mint most informatikusként, én is gondolkodok most egy ilyen jellegű váltáson.
jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!