Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanátok...

Melyik munkát választanátok legszívesebben?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a munkám de kevesebb pénz van belőle
Nem szeretem a munkám de sok pénzt keresek
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A "szeretem a munkám és sok pénzt keresek vele" opciót. Nem is értem miért maradt ki.
2023. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyha sok pénz alatt 10x fizetésre gondolsz, kérdés nélkül azt választom. Pár év alatt olyan vagyont lehet felépíteni, hogy egy kastélyból avagy tengerpartról dolgozva sokkal könnyebb elviselni még a rosszabb munkahelyet is.
2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ez a kettő válasz lehetőség ellentétek és azért így írtam ki. Mivel az tök egyértelmű hogy szereted a munkád és sok pénzt is keresel
2023. aug. 16. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre szerintem nem lehet így válaszolni. Mi a sok? Mi a kevesebb?

Ha egy épphogy megélszet hasonlítasz millió pluszos fizuhoz vagy mondjuk nettó 800 és 1.5 millát hasonlítasz össze. (Egyértelműen ezeknek több kombinációja lehet).

Na meg az se mindegy hogy mennyire nem szereted az adott munkát.


Konkrét összegekre pontosabb választ kapnál

2023. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kevesebb 200K kb és a több 500K
2023. aug. 17. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
200k ból konkrétan nem élsz meg tehát választásod sincs hogy melyik munkát akarod
2023. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de ez csak egy példa volt arra hogy lásd a kettő között a különbséget.
2023. aug. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!