Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet Foodora futárnak...

Hol lehet Foodora futárnak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak a Foodora.hu-t találtam, jelentkeztem is az oldalukon ez volt kb 2 hete, de azóta sem érkezett válasz.Még egy telefonszámot se találtam kiírva sehol... Ötletek?
2023. aug. 12. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
foodora.hu
2023. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
No akkor nem jártam messze az igazságtól, de semmi válasz nem érkezett...
2023. aug. 12. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már le lett írva párszor sok kérdésnél.


Ha futárkozdni akarsz elkezdeni, akár Wolt-nál, akár Foodora-nál, időben kell jelentkezni, akár hónapokkal előtte.


Mert aktuális állomány alapján változik, hogy mikor fognak visszajelezni. Ha éppen olyan időszakot fogsz ki, akkor 2-3 napon belül már keresnek, hogy lehet intézni a dolgokat, máskor viszont 2-3 hónap múlva fognak csak felkeresni.


Aki nyáron akar elkezdeni futárkodni, az általában már májusban beadja a jelentkezést. Ugyanis ilyenkor felszabadul a rengeteg tanuló, hallgató, illetve megjelennek a frissen ideérkezett külföldi diákok is, akik össze akarnak szedni egy kis pénzt még a tanév kezdete előtt.


Ezért egyszerűen nincs szabad hely jelenleg.


Szeptember közepétől több esélyed lesz.

2023. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nekem már késő lenne, de akkor tovább próbálkozok.Ha éttermet hívok fel azzal, hogy szeretnék náluk futárkodni, akkor ők tudnak nekem ebben segíteni?
2023. aug. 12. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azzal csak rosszabbul jársz.

Étterem ritkán, szinte soha nem alkalmaz futárt. Tehát ugyanúgy vállalkozónak kell lenned. Viszont mára már minden étteremnek megvannak a partnerei.


El kell fogadni. Ha neked valamiért 1 hónap várakozás már késő (mondjuk te is tanuló/hallgató vagy), akkor ez a lehetőség már elúszott, keress valami mást a futárkodáson kívül.

2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát 2023-ban Magyarországon ott tartunk, hogy a gyáron kívül egy sima érettségivel még egy szaros futárként se tud az ember elhelyezkedni.Nem tudom elhinni!
2023. aug. 12. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Aha tehát miután tisztában vagy vele, hogy van a jelentkezés futarnak, majd azzal is, hogy te késtel el és nem jelentkeztek időben, az az első reakció, hogy az ország a hibás :D

Imádom ezt mentalitast...

2023. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ember nem gondolná, hogy egy futár állásra(ahová még 4 osztály is elég) 2-3 hónapot kell várni jobb esetben.Ennyire nincs emberhiány?Múltkor 2 db pizzára vártam 2 órat ráadásul nem is azt hozták ki, amit kértem!Szerintem lenne még hely ott bőven.
2023. aug. 12. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha sem a Wolt sem a Foodora nem keres futárt vagy keres, de éppen csak 3 hónap múlva, akkor van egy étterem 2 utcával arrébb, akikről tudom, hogy alkalmaznak saját futárokat aztán megpróbálkozom velük talán van még náluk hely.
2023. aug. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!