Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cnc gépkezelőként mi volt az...

Cnc gépkezelőként mi volt az a legrosszabb munkakörnyezet amire már azt mondtátok hogy na ez már nem fér bele!?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen műanyagozó üzemet elkezdték összevonni a forgácsoló résszel. Van olyan cnc eszterga ami több száz fokon üzemelő kemence mellé raktak. Jelenleg munkát keresek, ez már nálam sok. Én nem erre szerződtem.

2023. jún. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

majd ha lesz időm talán még sajnállak is.

Menj péknek! Ja ott is meleg van...

Akkor menj politikusnak! Ha ennyire jól tudsz sírni, még ki sem fogsz lógni közülük!

2023. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván nem ezért tanultál hogy kubikolj a tűző napon. Mérlegelned kéne.
2023. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz, akkor sok esze lehet az ottani vezetőségnek is. Egy CNC gépnek nagyon jót tesz, ha van mellette egy forró kemence, meg a század miliméteres tűreseket is jól lehet tartani (főleg alun, rézen) mikor 50 fok lesz a műhelyben.
2023. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyes! A politikusok nem sírnak, hanem hazudnak!


Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni inkább maradj csendben! Amúgy 35-40 fok van most ott ahol én dolgozok. Lehet ez neked kevés, gyere ide dolgozni! Ha az én gépem mellett is beindul a “buli” élvezheted a 45 fokot is!

2023. jún. 11. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az igénytelen ganédomb trógerség verte ki a biztosítékot, ócskavas fospumpa gépből ömlik a gépből az olaj, hűtőfolyadék, keveredik a forgáccsal, mindez folyik ki a földre is, szanaszét hordva mindenfelé, keveredik a papírhulladékkal, kajamaradékkal, és ilyen környezetben dolgozzon az ember.
2023. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyet tenne. Azért berakni egy CNC-t egy meleg környezetbe. Hát. Ott azért van baj. De az egész annyira életszerűtlen, hogy ezt azért nehezen hiszem el.
2023. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hatos! Hihetetlenül hangzik, de sajnos igaz. Kinőttük az épületet, az összezsúfolás lett a megoldás…
2023. jún. 11. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nuni vagyok, nekem a 3 műszakozás miatt lett elegem
2023. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 írd már meg priviben, melyik volt ez a cég! volna egy tippem.
2023. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!