Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadulni akarok, utálom a...

Szabadulni akarok, utálom a munkahelyem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok,költöznék is.Van egy végzettségem,mégiscsak a Tescoban sikerült elhelyezkednem.Fújjjjj.

Napi rendszerességgel 15helyre adom be az önéletrajzomat,mégsem hívnak vissza sehonnan,pedig nem vagyok egy igénytelen nyomorék.

Menekülni akarok,utálom a munkahelyemet.


2010. okt. 11. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem nyugtat meg, de nem vagy egyedül.Nekem munkahelyem sincs.Még egy szar Tescos se. :( Szintén napi szinten 5-10 helyre adom be az önéletrajzom de semmi.Pedig jó szakmám van.Kezdek már nagyon elkeseredni.Úgy érzem meghalni lenne a legegyszerűbb.
2010. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél éve nincsen munkám, csak hébe – hóba alkalmi. Pedig előtte volt munkám, hosszú éveken át, és még jó munkaerőnek is számítottam.

Az önéletrajzommal állítólag minden rendben van, a hozzá állasom is oké, azt mégsem kellek sehová.

Lassan eljutok oda, hogy felélek mindent amit korábban megszereztem, és már nincs is kedvem próbálkozni a különböző cégeknél.


Most én is Budapestben gondolkodom, hátha összejön ott valami, csak fogalmam sincs, hogy ott hol lakjam, főleg most télen, a fűtési szezonban albérletbe menni, háááát?


Szóval örülj, hogy van munkád, nagyon becsüld meg, akármi is az!

2010. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Inkább örülhetnél hogy van munkád egyáltalán, nem? Százezreknek nincs.Azok se nyomorékok!
2010. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%

12:05 süt a rosszindulat és a keserűség a válaszodból.

Miért kéne bárkinek is a munkahelyén ilyen megkeseredetté válnia? Miért ne végezhetné azt örömmel?


A kérdezőnek azt javaslom, hogy hangolja össze a terveit (költözés, munkahelyváltás) időben, és csak akkor váljon meg jelenlegi állásától, ha már biztosan meg van a másik.

Sajnos, a puszta léthez is pénz kell már, amit időnként a kényszerű munkával kell előteremteni.


(egy munkanélküli)

2010. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazándiból az nem tetszik nekem,hogy a lelkemet is kiteszem,és két percenként a seggemben vannak,hogy hogy állok?Amíg nem volt ott a főnököm,volt ideiglenesen más,ő azt mondta,hogy kérelmezzem az áthelyezésemet hozzájuk,mert nagyon jó vagyok......

2010. okt. 12. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én megértelek, én is rosszul éreztem magam a munkahelyemen, ott is hagytam, most viszont hiába próbálok munkát találni, nem találok másikat...szóval ez sem jó. tényleg csak akkor hagyd ott a munkahelyed, ha van más, vagy ha van annyi megtakarított pénzed, hogy pár hónapig nem számít, h nem kapsz fizetést...sok sikert
2010. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!