Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi volt a legjobb fizetés,...

Mennyi volt a legjobb fizetés, amit 8 általánossal kaptatok, milyen pozícióban?

Figyelt kérdés
Bármilyen más szakképesítés nélkül. Nekem 280 ezer Ft teljes munkaidőben egy hónapra áruösszekészítőként, egy műszak, túlóra nem volt. Azóta leérettségiztem, most húgomnak kelleme valami, amíg befejezi az estit. Ő nem akar többször raktárba menni rossz tapasztalat miatt (én ott tudtam a végzettségemhez képest vállalhatóan keresni), de nekem nincs jobb ötletem. :( A “pasis” munkáktól nincs megijedve ő sem, szóba jöhet bármi, ami nem komoly fizikai munka, az sem gond, ha koszos. Egy barátjától hallotta, hogy 12 órás folyamatos műszakban gyárban lehet akár félmilliót is keresni itthon, de szerintem ez nem igaz, a cég neve sem derült ki. Esetleg van valakinek ebben, vagy akár másban tapasztalata? Pesten élünk, nagyon megköszönöm ha esetleg tudtok írni konkrét cégeket is!

2023. ápr. 19. 02:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*Bocsánat, kihagytam, nettó fizetés volt teljesítménybónuszos rendszerben.
2023. ápr. 19. 02:40
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan nekem több vegzettsegem is van, de dolgoztam együtt diszletépítőkkel, riggerekkel akik nem feltétlen kérnek végzettséget az emberektől csak ratermettseget, es profi munkavégzést.


Ott egy napi bér 45000ft volt, de erről számlát kellett vinni. Szóval bruttó.

2023. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Páromnak van érettségije de egy gyárban gépkezelő, oda elég a 8 általános is. Hétfőtől péntekig dolgozik 8 órában, nettó 304000 Ft ot kap Pesten.
2023. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 totolala ***** válasza:
23%
Komárom sk-ban 500-600nettot meg lehet keresni melósként. Persze pár év múlva meghalsz a sok mérgező szartól ami kell az akksi gyártáshoz, de jól keresel :)
2023. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én összeraktam egy jó kis MLM-üzletet, a tavalyi éves jövedelmem 42,1M volt.


Szerintem 8 általánossal ez teljes mértékben elfogadható.

2023. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Most a lepontozók ennyire buták vagy ennyire irigyek???
2023. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
#6 Nem, te nézed hülyének őket.
2023. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
@Mivel semmit nem tudsz rólam, így csak találgatsz. Ám, inkább ne lottózz, ott még könnyebb mellétrafálni.
2023. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
#8 🤣 😆 🤣 😆 🤣 😆 🤣 😆
2023. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!