Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen kezdtél dolgozni? ...

Hány évesen kezdtél dolgozni? Nem diákmunkára gondoltam most.

Figyelt kérdés

Mi volt az első munkád?

Most hány éves vagy/és jelenleg mi a munkád?



2023. márc. 27. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16 voltam.

Fagyizoban dolgoztam először.

Aztán egy gyroszosban suli után.

Vendéglátós lettem. Most 26 vagyok.

2023. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Baluba ***** válasza:
0%
23 évesen msc utolsó félévében gyakornokként, majd diploma után teljes állásban kockázatelemzőként. Most 27 évesen ugyan ezt csinálom, de már csapatvezetőként New Yorkban.
2023. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

23 évesen egyetemi BA képzés szakmai gyakorlatát egy könyvelőirodában végeztem. Szerencsém volt, hogy láttak benne lehetőséget és ténylegesen bevontak. Szerettem is és szerintem ügyes is voltam. Pár kisebb céget csináltam, persze ellenőrzött az irodavezető. Igaz csak kicsivel több, mint egy fél év volt kb. Ahogy írtam is, ez szakmai gyakorlat volt. Szerintem az ilyen gyakorlati helyek, ahol ténylegesen bevonják az embert, teljes értékű munkahelynek minősülnek.


Utána MSC mellett (levelezőn csináltam) szintén könyvelésen dolgoztam. Ez tekinthető az első tényleges munkahelyemnek. Messzebb volt az egyetem és ott dolgoztam, azért kellett leváltanom a könyvelőirodát és másik helyet találni abban a városban. Ez másfél év volt.


MSC utolsó félévében hazaköltöztem és itt szintén pénzügyi osztályára kerültem egy állami szervezetnél. Azóta ott dolgozom. Most 29 éves vagyok.

2023. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

18 évesen, gyártósori összeszerelő, tv gyártásban

Most 29 vagyok, logisztikai vezető egy világvállalatnál.

2023. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!