Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » ELőléptettek,de nem erre...

ELőléptettek,de nem erre számítottam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fémiparban dolgozok 20 éves korom óta (25f) Nem vagyok egy iskolázott egy szakmám van,viszont kaptam egy lehetőséget hogy egy adott csarnok munkáját felügyeljem és vezessem, amit el fogadtam gondoltam mi baj lehet.Körülbelül 80 ezer forinttal keresek majd többet (ezt még nem tudom múlt hét szerdán kezdtem) de eddig nem jön be és nem tudom fog-e változni.Persze előtte volt egy 3 napos gyorstalpaló az előző sráctól aki helyét átvettem de sok minden kiesik ilyenkor.Aki volt hasonló cipőben megmondaná hogy ez mindig ilyen stresszes lesz?Úgy értem sose tartoztam azok közé akik leszólták a szellemi dolgozókat hogy "jajj csak az irodában ülnek nekik könnyű bezzeg mi" De én nem erre számítottam hogy mind a 30 ember gondját baját nekem kell egyedül megoldani,azt hittem ezeket a vezető pozicióban lévők egymás közt oldják meg.Gondolok szabadság tervezés stb.Kicsit összeszedetlenre sikeredett de hátha el tudtok látni egy pár tanáccsal.Vissza melósnak nem vennének ezt közölték velem előre.
2023. jan. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Hat, nem egyszeru a csoport vezetes. Probalj utana jarni h az elotted levo hogyan allitotta ossze a beosztast. Gondolom excelben vezette vagy ilyesmi. Jarj utana egy nap / egy muszakban hany emberre van szukseged. Ezt azert kell tudni, nehogy ugy jarj h tul sok embert engedtel el adott idoszakban, es nem lesz ember, akivel dolgozz. Kerd be a szabi igenyeket, az alapjan keszitsd el a beo-t, ahol utkozest latsz, megkerheted az embereket h boltoljak le maguk kozott kinek nem annyira fontos a szabi. De pl. Erkezesi sorrendben is kezelheted ezeket. Pl. Gizike elobb jelezte a szabi igenyet, o mehet, masok meg nem stb.

Aranyosan erdemes kivetetni a szabit a csoportottal, tehat mar ev elejen kell mondani nekik h tervezzek meg a szabikat nagyjabol, es kezdjek el kivenni ezeket, kulonben ugy jarsz h sokaig nem vesznek ki szabit, majd ev vegen krva sokan lesznek egyszerre, mert muszaj kivenniuk.

Nem art ha ismered a csapatod, ha pl Gizikerol tudod h notorikus keso, inkabb be se rakd kezdomuszakba ha fontos a kezdes..

Azzal is szamolj h influenza szezonban nem erdemes alultervezve kicentizni a lefedettseget, mert tobben betegek lehetnek, itt ne eroltesd a szabi kivetelt.

Stb. ha vannak korabbi szabi tablazatok, azokat hasznalhatod semanak.

Ne ijedj meg, a leghulyebb embert is lattam mar multiban vezetoi pozicioban szabi tablazatot krealni. Menni fog. :)

2023. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy hatalmas előrelépés a karrieredben, ne ijedj meg, hamar beletanulsz! Az első pár nap a furcsa, 2-3 hónap múlva már természetes lesz.


Legyél normális az emberekhez, ez a legfontosabb.

2023. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!