Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adatelemzők, hány százalékos...

Adatelemzők, hány százalékos bérkorrekciót alkalmaztak a béreteken?

Figyelt kérdés

Milyen arányban kaptatok ténylegesen béremelést az utóbbi hetekben?

Jelen állás szerint az éves átlagos infláció 2022-ben eléri a 14.6%-ot. Egyes előrejelzések 2023-ra akár 20% körüli éves inflációval számolnak. Érdekel, ezek ill. az előző hónapok inflációja milyen mértékben mutatkozik meg a bérekben. Elsősorban adatelemzők és szorosan kapcsolódó területen (Magyarországon) dolgozók válasza érdekel. Mások is hozzászólhatnak de tüntessék fel ha más területen vagy külföldön/re dolgoznak.



2023. jan. 8. 00:01
A kérdező szavazást indított:
0-2% - szinte semmilyen korrekció nincs és nem is várható
2-5%
5-10%
10-15%
15-20%
20-25%
>25%
Egyéb, kifejtem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Adatelemzőként 36%-os emelést kaptam Decemberben. Ennyire én sem számítottam, max olyan 10-15%-ra, elsőnek azt hittem rossz email-t küldtek ki nekem, amiben az új bérem volt feltüntetve.
2023. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem kaptam. Váltottam, 40%-al magasabb bért adtak.
2023. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egy árva centet sem. Csak dicséretet hogy mennyire meg vannak elégedve a munkámmal meg hitegetést hogy x hónap múlva talán. Érdekes megtapasztalni hogy nem akarnak megtartani egy stabil kollégát akinek a munkájával meg vannak elégedve. Valami itt nem stimmel... (A cég költségvetéséből bőven telne rá.)
2023. jan. 12. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem adatelemző vagyok, hanem data scientist (magasabb beosztás) és Németországban, de én 10%-ot kaptam. És ezért is külön kellett küzdenem, illetve ezt már nyáron kiharcoltam. Technikailag valamennyire követi a (német) inflációt, de csak valamennyire. Összességében nekem is értéktelenedik a bérem. Szerintem munkahelyet kell váltanom ahhoz, hogy tovább emelkedjék. Neked is ezt javaslom.
2023. jan. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3% ...
2023. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9.4, és én még sokat kaptam...
2023. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Kikhez viszonyítva? A fent szavazók többségének 15-nél, sőt 20%-nál is többet adtak. Ez teljesen érthető. Inkább a többiek dolgoznak -jóval- kevesebbért mint egy, vagy fél éve.
2023. jan. 14. 12:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!