Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdasági informatikus diplomá...

Gazdasági informatikus diplomával logisztikai szakember?

Figyelt kérdés

Üdv! Jelenleg 20 vagyok, Gazdasági Informatika szakon tanulok, egyetemen.

Programozással egyetem előtt sosem foglalkoztam, egyelőre elég jól megy,

de a gazdasági irány valahogy mindig jobban érdekelt, mint a programozás.

Középiskolámat Szállítástechnika szakon végeztem, habár semmi komolyat nem tanultunk a szakkal kapcsolatosan. A matematika, számvitel, illetve műszaki tantárgyak nem voltak és most sem az erősségeim. Ezek mennyire fontosak a gazdasági területen? Milyen lehetőségeim vannak a szakkal elhelyezkedni logisztikai, illetve más területeken, és melyek ezek a gazdasági területek? Vannak logisztikai informatikus állások? Lehet középiskolai, és az egyetemi diplomámból ilyen területen előnyöm?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2022. dec. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Simán
2022. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mernoki teruleten dolgozom, évről évre többet hasit ki a kifejezett mérnöki tudásból az informatika , szóval saját meglátásom szerint ez a jövő.
2022. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
El lehet a logisztikában helyezkedni, nagy és fejlődő terület, sok álláslehetőséggel.
2022. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! Milyen állások tölthetők be? Illetve milyen tantárgyak szükségesek leginkább hozzájuk? Csak informatikai állások lehet találni ezen a területen?

Köszönöm a válaszokat!:)

2022. dec. 21. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
4: leginkább azok a tárgyak kellenek hozzá, amik a logisztikai specen vannak.
2022. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!