Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érjem el, hogy kifizessék?

Hogy érjem el, hogy kifizessék?

Figyelt kérdés

Másfél hónapot dolgoztam egy cégnél (építőipar), akik minimálbérre jelentettek be, a többi zsebbe ment, az sem volt sok, de egyéb gondok is voltak, eljöttem. A kilépési papírokat megkaptam, de 8 napot nem számoltak el. Hívom, telefont nem veszik föl, e-mailre nem reagálnak. Nem annyira sok pénz, de minden fillér jól jön, és még jár is.

Mit tehetek még? Ha ügyvédet fogadok, az kábé több lesz, mint maga az elmaradás...



2022. dec. 13. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra jársz bzd be az iroda ablakát, vagy purhab a küszöb alá költsék arra...
2022. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát... Kétlek, hogy abból jól jönnék ki. :D
2022. dec. 13. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a 8 nap zsebbe ment?
2022. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, sehova.
2022. dec. 13. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tanulópénz volt hogy itthon nem szabad az épitőiparban dolgozni, de leginkább sehol..
2022. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó ez a tanulópénz szöveg amúgy. Kicsit olyan, mintha ez oké lenne, de nem az. Újabb megkeresésre közölték, hogy elutalják.
2022. dec. 13. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem kétlek, hogy megkapod
2022. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!