Villanyszerelőnek megéri manapság tanulni? Mennyire telített szakma? Külföldi munkavállalás szempontjából mi a helyzet?
Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 00:26
11/16 anonim válasza:
legjobb, egyik legjobb a lényegen nem változtat, nem érdemes villanyszerelőnek tanulni
12/16 anonim válasza:
Hiányszakma.
Virágzó szakma: Egyrészt még mindig rengeteg az elavult villamos rendszerű ingatlan, ezeknél egy idő után nem megúszható a felújítás, másrészt egy villanyszerelő manapság rengeteg mást is csinál, lehet specializálódni okosotthonok felé, hálózati kábelezés is egyre inkább alap, riasztók, etc.
Egy jó villanyszerelő tudással, és némi továbbképzéssel rengeteg terület felé tudsz tovább mozogni, és maga az alap szakma is piacképes itthon és külföldön (külföld azért az eltérő szabványok, és az ehhez kapcsolódó esetleges tanúsítvány igények miatt nem mindig annyira triviális, de nem is megugorhatatlan, és mivel hiányszakma van is hozzá segítség általában)
13/16 anonim válasza:
#11 "kétkezi szakmunkák közül", stb. Minek is tanulunk meg olvasni meg idepakolni karaktereket, ha egyiket sem értjük. Az internetelőfizetés ha kétkezi a munka ha nem, ha villanyszerelés ha nem, csak belefér. :)
15/16 NTBS válasza:
Szerintem megéri. Sok az elavult rendszer a házban.
16/16 anonim válasza:
Az úgy is marad mert itthon csórók az emberek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!