Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nézik azt a munkáltatók,...

Miért nézik azt a munkáltatók, hogy mit csináltam eddig? 32/F

Figyelt kérdés
Mit csináltam volna, mint tanulok és küldöm az önéletrajzomat? Persze voltam nyári gyakorlaton is, meg dolgoztam egy-két helyen, de a szakmámban még nem sikerült. Küldöm az önéletrajzomat és sokszor szóba se állnak velem.

2022. nov. 2. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert 32 éves vagy. Nem akarlak megbántani, de ha most még csak itt-ott dolgoztál és nincs szakmai tapasztalatod, akkor kb. 10 éves csúszásban vagy. Ha ennyire nem lehet elhelyezkedni a szakmádban, akkor lehet ideje teljesen máshol nézelődni vagy átképezni magad.
2022. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először rendszergazdának tanultam, de nem igazán mélyedtem bele. Utána 28 évesen találtam a szoftverfejlesztő Okj-s képzést. Azóta rendszeresen programozok játékokat és majd letölthetik pénzért (tudom hogy ismerté is kell tenni).

Mellette jelentkezek fejlesztőnek és rendszergazdának is, egy ideje elkezdtem pestre és külföldre is, úgy több esélyem van.

2022. nov. 2. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem feltétlenül a tudás kell nekik, hanem hogy mennyire vagy beilleszthető a munkahelyre, meg a kollektívába.


Minél gyorsabban termelésre fogható, kitartó, és probémamentes kollégát szeretnének, amivel stabilan pótolni lehet a "kiesett téglát" a falban.

2022. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Előző vagyok, nem kell nekik olyan aki egy elképzelt világban, vagy burokban él, esetleg még csak könyvben látott munkahelyet.

Azt a kollektíva felzabálja első héten!

2022. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de akkor sem magyarázat arra, hogy 10 évig mit csináltál. Egyébként gyakornoki pozikat fogsz tudni valsz. megcsípni, aztán 1-2 év után pedig rendeseket is.
2022. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyidős vagyok veled, korábban fizikai munkát végeztem, most végzek közgazdasági egyetemen idős fejjel, de már kaptam állásajánlatokat fejlesztői pozícióba. Lehet, hogy nincs jól megírva az önéletrajzod...
2022. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!