Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól teszem ha otthagyom a...

Jól teszem ha otthagyom a másodállásom ezért?

Figyelt kérdés

Mikor elvállaltam, azt mondta a főnök ( jó ismerősöm) hogy beszél a konyvelovel a bejelentesemrol. Ennek 5.hónapja és semmi változás.


Biztonsági őr vagyok a cégénél ahol egy kisebb céget őrzünk, szokásos feladatokkal, beléptetéssel.


Tuzvedelmi oktatás volt és ott sok olyat mondtak amit tudni kell hogy hol van épületen belül stb. de konkrétan még az üzemet se ismerem belülről annyira. Ezt senki nem mutatta meg.


Emiatt gondolkodtam el h ha baj van nem biztos hogy mogem áll a főnök és engem vesznek elő


2022. okt. 23. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha gond van, akkor nehezen vesznek téged elő, hiszen nem is dolgozol a cégnél ezek szerint. Ha munkavédelmi baleseted lesz, az neccesebb.


A jog témakörbe kellene feltenni a kérdést.

2022. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ott épp akkor én voltam ott. Így Nyilván engem kérdeznek majd
2022. okt. 23. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!