Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A foodpandás/woltos futároknak...

A foodpandás/woltos futároknak milyen végzettségük lehet?

Figyelt kérdés
Csak viszik a küldeményt szerintem nem kell hozzá sok tudás 🤣

2022. okt. 20. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Bármilyen lehet.

Még az atomfizikusi végzettség sem kizáró ok.

2022. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Logisztikusként végeztem, jelenleg vegyésztechnikusként dolgozom mellette közgázt tanulok egyetemen, levelezőn, plusz 3 nyelvvizsgám is van.

Mégis gondolkodom rajta hogy vállalkozóként futár legyek, mert elegem van a kibírhatatlan kollégákból, az alkalmatlan főnökökből és az egymáshoz és a munkához való hozzáállásukból.

2022. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érettségim van és kész
2022. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg egyetemista, hetente 2-3 napot vállalnak, ebböl finanszirozzák a megélhetésüket.
2022. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem végzettséghez kötött tevékenység.

Nekem két diplomám van, a szakmámban dolgozok nem is rossz pénzért, mégis dolgoztam futárként. Egész nap irodában ülök, amúgy is elmentem volna délutánonként bicajozni 1-2 órát, akkor már mindegy, hogy mindezt kajákkal a hátamon csinálom-e, pláne, ha pénzt is kapok érte.

2022. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyéni vállalkozó vagy. 8 általánossal rendelkező migránsról is tudok aki csinálja, meg egyetemi tanárról is.
2022. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jogos
2022. okt. 20. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Főleg lumpenprolik csinálják.
2022. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó
2022. okt. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon változó.

Nekem egy érettségim és egy szakmám van. De a szakmámban kicsit kevesebb pénzt keresnék mint futárként, így inkább ezt választottam. Plusz számomra nagy előny, hogy nem alkalmazottként, hanem vállalkozóként dolgozom, ami egy elég nagy szabadságot biztosít.

Egy kisvárosban csinálom, kb 20 futár van itt. 4-5 olyan ember van, aki elég alja kategória, 8 általános talán megvan nekik. Ez mellett elég igénytelenek is, nem túl értelmesek, sokszor nagy hülyeségeket csinálnak.. Ami nagyon nem jó se a vásárlóra se a futárcégre nézve.

A többi futár között pedig van mindenféle. Néhány egyetemista aki mellékállásba csinálja. Volt volánbusz sofőr, Ex korházi ápoló, ki nem kérte az oltást így kirúgtak. ÉS tényleg mindenféle ember, mindenféle végzettséggel.

2022. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!