Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsett milyen lehetőségeim...

InterVox kérdése:

Pécsett milyen lehetőségeim lennének, ha élelmiszeripari gyárhoz, ill. élelmiszeriparhoz köthető munkahelyen szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Az első pár évben egyszerű operátorként, "szalagmunkásként" is szívesen dolgoznék.

3 műszak, túlórák, hétvégi behívások nem jelentenének gondot. Jelenleg elektronikai gyárban dolgozom technikusként, voltam 4 műszakos is, sok túlórával, sok hétvégézéssel.


Felsőfokú végzettségem nincs, OKJ-t végeztem informatikai vonalon. Gyártósori tapasztalatom csak a jelenlegi munkahelyemről van.


Mindenképpen szeretnék az élelmiszeriparhoz közel kerülni, ha lehetséges, akár pár hónap múlva már váltanék.

Fizetésben egy alap megélhetés lenne a minimum igényem, kb. 220e nettó; természetesen ezt műszakpótlék, cafeteria, egyéb bónuszok nélkül értem.

Ez a mostani béremhez képest erős visszaesés lenne, de az élelmiszeripar, ételekkel való foglalkozás számomra fontosabb lenne.



2022. okt. 19. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat itt maximum a sorgyar az szerintem ami szoba johet.
2022. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!