Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kapnátok egy ajánlatot egy...

Ha kapnátok egy ajánlatot egy cégtől, ami egy NER oligarcha kezében lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én már dolgoztam ilyen cégnél. Addigi életem legjobb fizuját ott kaptam. Most egy hasonló cégnél vagyok, + br. 250-el többért, mint az előző NER cégnél. Szóval nincs velük baj. Nincs szo polikarol a napi munka soran, de ez a tema kb minden kultarabb diplomás pozinál tabu.
2022. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miert ne mennel el... Azzal teszel a legtobbet ellenuk hogy jol megszeded magad rajtuk
2022. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
11: csak a fideszeseknek tabu, mert őket mindenki hülyének nézi. A többiek meg el tudják viselni a véleménykülönbségeket.
2022. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. És nem csak mondom, kétszer hívtak Lőci egyik építőipari cégéhez pénzügyi területre, mindkétszer passzoltam a lehetőséget
2022. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyre sűrűbben lehet Tiborcz, Jászai és Jellinek cégeibe is belebotlani Lölő mellett. Lassan felvásárolják az egész vállalati szférát.
2022. okt. 7. 21:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre sűrűbben lehet Tiborcz, Jászai és Jellinek cégeibe is belebotlani Lölő mellett. Lassan felvásárolják az egész vállalati szférát."


Sajnos ez igaz. De ami a "mégsajnosabb" és MINDENKI szívni fog miatta, az az, hogy ezek a cégek nem azért sikeresek, mert olyan jól vagy hatékonyan csinálják azt, amit, hanem mert áttételesen végtelen állami pénzzel vannak kitömve. A kormányváltást már fel sem hozom, de mi lesz, ha egyszerűen nem lesz pénz a költségvetésben ahhoz, hogy ezeket a cégeket kitömjék? Pár hónap alatt mennek a levesbe. Piaci viszonyok között életképtelenek.

2022. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
NER Oligarcha? Az mi? Tudod te mi az oligarcha jelentése? Itt olyanok nincsenek, itt maximum NER által támogatott gazdag vállalkozók vannak.
2022. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!