Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beugrósként rokonoknak,...

Beugrósként rokonoknak, haveroknak segíteni 1-2 órát a munkájukban, mennyit kérnél?

Figyelt kérdés

Nem értesz hozzá amit csinálnak, de kell nekik a segítség, pl. emelgetni - cipelni ezt azt.


1-2 órás munka. De elmegy vele technikailag több, mert várnod kell rájuk hogy felvegyenek, míg hazavisznek, rosszabbik esetben neked kell odavezetned.


Ők rengeteget keresnek egy ilyen munkával amit csinálnak.



2022. okt. 7. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagyon jó építkezésen kisegítő, kisegítő vesz fel 😀
2022. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi bajod?
2022. okt. 7. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem értem, konkrétan arra gondolsz, hogy ők vállakozóként dolgoznak, és te segítesz nekik a munkájukban? Én akkor óránként nettó 2500-at elkérnék.
2022. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen. De ha van például egy 2 órás munka, de elcseszel vele 3-4 órát várakozással, hazaúttal, úgy elkérnél egy 10est? Vagy csak 5öt?
2022. okt. 7. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Rokon, haver, tökmindegy, nem fogok gombokért dolgozni, mindenkinek drága az ideje. Szóval ugyanannyit kérnék, mint mástól. Én pl. kb 4 ezret óránként.
2022. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok,közel álltok egymáshoz azt mondanám hívjanak meg egy sörre vagy ebédre.Ha nem álltok közel de amúgy normálisak a helyedben max egy ötezrest kérnék.
2022. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6, azért elmegy a fél napod vele. 5k-ért még a kocsmából se találnának embert.


Lomtalanításkor a cigányok 10ezerért akartak levinni egy ágyat tőlünk, úgy hogy van teherlift, értsd 5 percnyni munka. És tökéletes állapotú ágy volt. Gondoltam szólok nekik, elkérnek 1-2 ezret max.

Levittük, és jól a falhoz vágtuk, szét is tört szépen :))

2022. okt. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!