Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lent említett 3 lehetőség...

A lent említett 3 lehetőség közül szerintetek melyik a legkedvezőbb? És miért?

Figyelt kérdés

Kimondottan egyik területen sem dolgoztam, viszont ügyfelekkel foglalkoztam a pályafutásom nagy részében állandó 8-17 munkaidőben. Ezenkívül pályakezdőként dolgoztam már nyomdában akkoriban mint segédmunkás szóval a több műszak sem ismeretlen számomra.

Az ún. "álommunka" amit keresek nem akar összejönni így másokat veszek számításba. Ehhez kérnék most tőletek egy kis segítséget. Érdekelne más hogy gondolkodik esetleg olyan megközelítés amire én nem gondoltam :)



Távolságban nincs közöttük lényeges különbség. Fizu tekintetében nem vagyok képben, de gondolom nagy különbség abban sincs, esetleg a túlóra.

Nálam a távolság mellett ami fontos szempont, hogy szabad legyen a hétvége mert focizok és ott akarok lenni a meccseken. Másodlagosan fontos, hogy edzéseken is amik hétköznap este felé vannak.

Harmadlagosan fontos az alvás, a cirkadián ritmus tartása aki nem hallott volna róla az nagyon röviden, hogy nappal fent legyek éjjel pedig aludjak.

A pénz ezek után következik: Legyen elég a rezsire. Van még pár évem a fociban és szeretném "kimaxolni" azt a kis időt utána pedig edzősködni.

(amatőr szintről van szó, ami mellett muszáj munkát vállalni ha nem lett volna egyértelmű)



1. Telebank munkatárs, bankszektor. Ügyfelek telefonálnak és az ő ügyes bajos dolgaikat kell intézni. Napi 8 óra munka, de kiszámíthatatlan a beosztás és 2 hétvégét kell vállalni kötelezően. Ezenkívül van, hogy éjszakát is vállalni kell. + Előny: Úgy hallottam szoktak lenni jó céges bulik, fiatal társaság.


2. Minőségellenőr egy nyomdában. Ellenőrizni kell a termékeket, hogy melyik selejt stb. Napi 8 óra, 3 műszakban. Elvileg forgás van és kiszámítható. Azt nem tudom, hogy kötelező lesz-e plusz órákat vállalni.


3. Munkatárs a Media Marktban. Udvariasan segíteni a vásárlóknak, képben lenni a termékekkel, leltározás meg amit adnak feladat. Itt a munkaidőről gőzöm sincs, de a nyitvatartás nagyon gáz, mert rámegy az egész nap. Mivel hétvégén is nyitva van, biztos kapnék hétvégi napot, viszont itt az éjszaka mindig szabad. Plusz előny: Érdekelnek a kütyük.


30 éves férfiről van szó.



2022. okt. 5. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Telebank
Minőségellenőr
Media Markt
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a telebank. Ez az egyetlen, ami vihető home officeban, a fizu is valszleg itt a legjobb.

Nyomdai meló unalmas, a MM-nál meg olyan sötétek a vásárlók, hogy a Negró világít a szájukban.

2022. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Telebankbol fejlodni is tudsz majd
2022. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!