Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz elküldésénél...

Önéletrajz elküldésénél muszáj beírnom ha megváltozott munkaképességű vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék teljes munkaidőben dolgozni de mindig elhajtanak mivel megvaltozott munkaképességű vagyok viszont nem hiszik el vagy nem akarják elhinni,hogy én teljes munkaidőben is el tudnám végezni a feladatot mert az egy szem gyógyszer smit szedek nem befolyásol semmiben

#munka #Megváltozott munkaképességű munka
2022. okt. 3. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Letagadhatod a betegségedet, ám a munkakezdéshez kérni fognak háziorvosi és üzemorvosi szakvéleményt, és ők úgyis elmondják a betegségedet.
2022. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Letagadhatod, de az üzemorvosnál kiderül. Ő pedig nem fog engedni, mert onnantól az ő felelőssége.
2022. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem muszáj semmit beleírni. Jelentkezz olyan helyre, ahova nem kell üzemorvosi vizsgálat és nem lesz ilyen probléma.
2022. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát csak hol találok ilyet,már a masodik helyet probalom a vodahoz mennék ügyfélszolgálatosnak de az ismerősöm akit kerdeztem mondta,hogy mikor ő kezdett dolgozni neki is kellett menni pedig ez home officba otthoni munka lenne allitolag nincs vmi nagy vizsgalat ahol most vagyok ott aláirta csinaltak egy vernyomasmérest ennyi a kollega felkezű az ő papirjat is aláirták nekem meg sajnos ha kiderűl es ugyis ki fog hogy brutal mentalis problemam van tuti sehol nem alkalmaznak már azon gondolkodok hogy letagadom mint mar mondták is max ugrik az a komoly 96 ezer ft rokkantsagim de normalis fizuert elmennek ha meg azt dobni kéne de még total visszahuznak az orvosok is mivel meg durvabb papirt allitanak ki legutobb mar olyan bogyokat is rairtak h megkapjam a szazalekot amit nem is szedek nagyon at kell gondolnom ugy erzem ezt a dolgot mert a környezetem visszahuz ellehetetlenitve a normalis dolgoktol hogy boldogulhassak az életben
2022. okt. 3. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Tévedésben vagytok. Az üzemorvosi vizsgálaton a dokinak el kell mondani, ha van valami betegséged. Ő eldönti, hogy ezek alapján el tudod-e látni a munkakört. Ha úgy dönt, hogy igen, akkor leírja, hogy alkalmas vagy. A többi adat pedig már az orvosi titoktartás körébe tartozik.

Ne mondd el az interjún, és az önéletrajzba meg pláne ne írd be.. Én sem mondtam el a mostani munkakörömben. Kéthavonta egy napot kórházban töltök, kapok infúziót, tartós beteg papírom van. Kéthavonta kiveszek egy nap szabit. Senkinek semmi köze hozzá, hogy akkor én hova megyek, mint csinálok. Ahhoz sincs köze, ha gyógyszert szedsz, addig, amíg a feladatot el tudod látni.

2022. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtehetem h elhallgatom de akkor harom evig most megkaptam a szazslekot kapok rokkantsagit is kettő egyutt necces bar meg idebb van a harom ev ott meg max letagadom h dolgozok 8 ba? Vagy elmondom es lesz ami lesz ha elveszik elveszik normalis berert elvehetik csak ha megyek nehogy azok ramkerdezzenek a munkahelyemen mert az kellemetlen lenne hogy ha ott meg kideril h eltitkoltam
2022. okt. 3. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
mióta keresel állást?
2022. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazabol dolgozok mar 4 éve egy közepiskolában portaskent de mar kicsit unalmas meghat kiszurjak az ember szemet 66 ezer ft-al (4 órás bér) tudnek napi 8 órát is dolgozni hogy több bevételem legyen mert itt vagyok 42 évesen és még házam sincs szüleimmel élek ,nyiregyházán van 8 oras rehabos munka már hivtak csak nem tudtam megoldani a bejarast 40 km,de megoldom kocsival bukok 60 ezret mert benzint nem fizetik de meg igy is megeri amugy meg azt a 60 ezret amit bukok lehet inkabb egy elektromos auto lizingelesebe teszem,ezek a tervek tegnap elalvas elott jutottak igy eszembe szerintem tök jónak tűnő terv és 300-60= 240 ezer ftom meg igy is marad élni,de ha kérdező tud ajánlani jobbat szivesen meghallgatom!!!
2022. okt. 5. 06:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam üzem orvosnál.És kérdezi hogy milyen betegségeid vannak illetve megvizsgál és csak akkor nem kapod meg az alkallmaságit ha nagyon nagy gáz van.én pl az egyik szememre nagyon gyengén látó vagyok és még is megkaptam az alkalmasságit.
2022. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!