Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet egy hónap alatt...

Hogy lehet egy hónap alatt sok pénzt munkával keresni?

Figyelt kérdés

nagy gondban vagyok, kiadtam kis lakásom, és az albérlő hozzányúlt a villanyórához....büntetés kb. 300 ezer ft... nem tudom kifizetni mert a keresetem 80 ezer Ft, gyerekemet egyedül nevelem egy pici jelzáloghiteles lakásban. tehát hitelt arra már nem tudok felvenni. Állítólag lehet részletfizetést kérni de azt se tudnám kifizetni.


Dolgozom, de mellette talán valami...


segítsetek!


2010. szept. 26. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de hülye kérdés. komoly szaktudás nélkül nem tudsz fusimelózni. Ha van szerződés az albérlővel, akkor hajtsad be rajta, ha nincs, akkor két verőlegénnyel fenyítsed be.
2010. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálnám a részletfizetés kérését, az mégiscsak könnyebb, mint egy összegben fizetni! Legközelebb pedig ajánlom, hogy azonnal írasd át az mérőket az albérlő nevére, mi is így csináljuk. Amikor kiköltözik, akkor pedig szépen vissza a mi nevünkre.
2010. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Plaga válasza:
Egyik se mondott hülyeséget, főleg az utóbbi :) részletfizetés az egyik mód, na ott aztán sírni kell nekik és megindokolni.
2010. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy tanulj a lakás kiadásánál elkövetett hibádból. Szerződést kell kötni, és valamennyi időt vagy pénzt rá kell áldozni, hogy ellenőrizd a bérlőd nem ver-e át. Mindenesetre egy ügyvéd ismerőst érdemes megkérdezned, mit tudsz tenni. Te nem loptad az áramot, nem buheráltad a villanyórát, tanúkat tudsz szerezni (szomszédok), akik igazolják, hogy nem te éltél ott, stb. Más kérdés, hogy állambácsi nem fogja jó szemmel nézni, hogy feketén adtad ki a lakást.

Tudom, nem ez volt a kérdésed, de arra is megpróbálok válaszolni. Szóval sok pénz rövid idő alatt.


1, Valamilyen területen kiemelkedő tudásod van. Agysebész, sztárügyvéd, világhírű színész, zenész, élsportoló, de akár komoly cégvezetési tapasztalattal is nagyon jól fizető állást lehet találni.


2, Kapcsolatokkal csókosoknak szánt pozícióban. Pl. bekerülsz bólogatóembernek egy nagyvállalat felügyelőbizottságába.


3, Olyan területen, ahol vállalod a nagy kockázatot. Pl tőzsde, póker, rulett. (Előbbi kettő hosszútávon nem a szerencsén múlik, de rövid távon nagy a hullámzás, és érteni kell hozzá).


4, Törvényesség határát érintő vagy azt átlépő területeken. Pl. kábítószer.


5. Multilevel Marketing. Ez ugyan hálózatépítésről szól, és közép-hosszú távon megszerezhető stabil jövedelmekről, de van lehetőség benne direkt termékeladással gyorsan sok pénzt csinálnod, aminek később is látni fogod az előnyeit. Nem könnyű munka, de bárki számára lehetséges.


Ezek az ötleteim vannak, de segíteni csak az 5. pontban tudok.

2010. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ne te fizesd már ki az albérlő f@szságát! Hajtsd be rajta azt a pénzt, elvégre nem te buheráltad meg a villanyórát!
2010. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj részlet fizetést, főleg ha bizonyítható hogy a bérlő nyúlt bele, akkor jelentsd fel és hajtasd be rajta. Először törvényesen, ha nem megy, akkor tudok telszámot adni egy két secus támogatásához!
2010. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!