Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Aldiban van felvétel de...

Az Aldiban van felvétel de nem tudom hogy jelentkezzek az állásra 0 tapasztalattal valaki tud segíteni?A többi lent

Figyelt kérdés

Ezt írta az álláshoz az Aldi Feladatok, amik rám várnak

árupakolás

kasszázás

helyben sütött pékáruk megsütése

takarítás

Amit magammal hozok

pontosság

megbízhatóság

hosszú távra tervezek

jó munkakörnyezetre vágyom

Előny, amivel rendelkezem

kereskedelmi végzettség

élelmiszer kereskedelemben szerzett gyakorlat

De nem tudom hogy úgy felvennének hogy még soha nem dolgoztam boltban szóval semmi tapasztalatom nincs és nincs eladó végzetségem de a kasszázáshoz azt mondták sokan nem kell én nem tudom és kereskedelmi végzetségem sincs.

2022. szept. 13. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kasszázást megmutatják. Vagyis először te nézed, hogy kell csinálni, aztán cseréltek és ott áll valaki fölötted, hogy megmutassa mit, hogy, mikor. A kereskedelmi végzettség nem feltétel.
2022. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik a tapasztalatot, szerintem ha fiatal vagy és könnyen ugráltatható, irányítható, csinos, akkor simán felvesznek.
2022. szept. 13. 11:40