Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol/hogyan érdemes online...

Hol/hogyan érdemes online marketinget tanulni?

Figyelt kérdés

Valamennyi fogalmam van a témáról, egy pár saját saját blogot elég sikeresen felfuttattam, de ahhoz nem érzem elégnek a tudásomat, hogy bármelyik céghez jelentkezni merjek ilyen állásra.


Látok egy csomó álláshirdetést is, meg rengeteg féle képzést is, de nem tudom ezek közül melyik mennyire jó/hasznos. Nem tudom milyen irányba érdemes elindulni, hogy ezen a területen dolgozhassak. Azt se látom tisztán, hogy egyetem, vagy tanfolyam mennyire fontos/szükséges, vagy elég a tudás és a tapasztalat - na meg hogy azt hol és hogyan lehet/érdemes megszerezni.


Ti mit javasoltok, merre, hogyan érdemes elindulni. Légyszi azt is írjátok le a válaszban, hogy ti milyen szakmai háttérrel és milyen tapasztalatok birtokában írjátok, amit, mert nagyon nem mindegy, hogy valaki benne dolgozik, belülről látja, hogy mi működik neki, vagy a kollégáinak, vagy csak külső szemlélőként hisz valamit, aminek vagy van, vagy nincs valóság alapja…



2022. szept. 4. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Csinálsz saját üzletet, felfuttatod.. referenciának tökéletes, tudást el tudod adni.


Alapokat megtanulni könnyű, alkalmazni, kézzelfogható pozitív eredményt elérni nehéz.

2022. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok vállalkozó típus, ezért saját üzletet nem annyira szeretnék.
2022. szept. 4. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Pedig abban sokkal jobb pénz van, mintha elmész alkalmazottnak egy céghez.
2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok és ment is a pipa a válaszodra, de hidd el, hogy van elég sok tapasztalatom a saját vállalkozással a blogjaimmal és a saját szakmámmal kapcsolatban is. Fogadd el, hogy nem nekem való a saját vállalkozás és nem ebbe az irányba akarok menni.
2022. szept. 4. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm, ha lenne elég tapasztalatod, akkor nem akarnád fillérekért eladni azt, ami amúgy milliókat ér.


professionon van jó pár online marketinges hirdetés, van amihez nem kell még végezettség se.

2022. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek egy kereskedelem és marketing alapképzés.
2022. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!