Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV - ingatlankezelési művezet...

MÁV - ingatlankezelési művezető - többi lent.?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit csinál a MÁV-nál egy ingatlanvezetési művezető, és mennyit keres?


Nem találtam semmit róla az interneten.



2022. jún. 5. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Èn mèrnokkent gondolkoztam a mavon, jelentkeztem is oda kezdőként anno de egyszerűen a fizetést kevésnek éreztem szóval más irányba mentem.
2022. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt rizsáznak róla a karrierportálon, bár gondolom ezt láttad:

[link]

[link]

[link]


"Új munkatársunk feladatai lesznek

a hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése

gondoskodik a rábízott munkahelyre vonatkozó üzem- és munkaszervezési előírások betartásáról, a műszaki, technológiai, biztonságtechnikai, tűzrendészeti, munkavédelmi, balesetelhárítói és egészségvédő rendelkezések, szabályok betartásáról

ellenőrzi az elvégzett munkákról kiállított munkalapokat, bizonylatokat, a kiállított számlákat

biztosítja (leltárfelelősségi megállapodás alapján) a munka elvégzéséhez szükséges anyagokat, szerszámokat, munka- és védőfelszereléseket a munkafolyamatok zavartalan lebonyolítása érdekében

vezeti a munkavállalók munkavégzésével kapcsolatban előírt nyilvántartásokat (munkaidő, oktatások, stb.), illetve felügyeli azok vezetését

végzi az irányítása alá tartozó fizikai dolgozók szükséges és megfelelő mértékű tájékoztatását, információkkal való ellátását, az előírt oktatások megtartását és dokumentálását

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

műszaki szakirányú állami középiskolai végzettség - érettségi

szakirányú (ingatlankezelő vagy ingatlanüzemeltető vagy társasházkezelő) középfokú szakképesítés

1 év szakmai gyakorlat"


A telephelyen ahol dolgoztam volt egy mókus, aki szerintem ebben a munkakörben dolgozik. Egy irodában üldögél, néha bejár minden helyiséget, öltözőket, pihenőket, oktatótermet, ellenőrzi, hogy nincs -e pl egy konnektor kiszakadva a falból, nem akar -e valami összedőlni. Ha valamilyen felújítás, csőtörés miatti munka, duguláselhárítás ilyesmi válik szükségessé akkor intézkedik. Iktatja a számlákat, tiszteleg ha betéved valamelyik fő léhűtő majom, stb. Tipikus herevere, napi 8 órás munkaidőből ha 5-öt bent van akkor már megerőltette magát :-D Fizu persze garantált bérminimum plusz SZÉP kártya juttatás. Gondolom kap arcképes igazolványt is (2. osztályon ingyen utazhat), bár ismerve a cégcsoport mentalitását nem lepődnék meg rajta, ha az mégse járna.

2022. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A művezető irányítja a droidokat. Vannak TMK rendszerű feladatok és vannak az operatív feladatok, hibaelhárítások amiket az ingatlanokból-ról a többi máv leánynál dolgozó jelent az IK diszpécserének (nem világít a lámpa, eldugult a wc, nem megy a fűtés, a váróban a részeg hordák kiverték az ablakot, stb. Elég sok helyre kell menni melózni. A művezető ezeket a feladatokat osztja el, kivezényli a melósokat, hogy hova menjenek, mit csináljanak, mi a fontosabb. Ellenőrzi is őket és az elvégzett feladatokat és természetesen tetemes dokumentációs feladatai vannak. (villámvédelem, érintésvédelem, tűzvédelmi feladatok) Minden ami ingatlan. Ide nem értve a biztosítóberendezéseket, jelzők, váltók, sorompók, de a sorompókezelő bódéja, világítása, fűtése már igen.

Amikor idegen féltől kell munkát megrendelni azt is ő intézi



Az meg hogy az 1-es hova ment dolgozni sekit nem érdekel... Nem az volt a kérdés. Ennyi ésszel, funkcionáli analfabétaként az is csoda, hogy átrugdosták főiskolán :D

2022. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát annyi eszem csak volt, hogy a versenyszféràban kössek ki ne a MÁV-nál LOooL
2022. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Az lehet te majom, de egy ilyen egyszerű kérdést sem tudsz értelmeszni és nem a kérdésre válaszolsz. Mellesleg a kérdésben szereplő munkakörhöz nem is kell felsőfokú végzettség.

De mondok én neked valamit báttya: durvára nem jó helyen vagy abban a munkakörben ahol dolgozol, ha ide a gyakorira jársz magadat fényezni és önigazolást keresni!

2022. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!