Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerződést aláírni ki kell...

Szerződést aláírni ki kell öltözni?

Figyelt kérdés

Ez az első komoly munkahelyem egy multinál, sose voltam még ilyen helyzetben. Kedden megyek be aláírni a papírokat, és az a baj hogy csak rövidnadrág van nálam, mert nem otthon vagyok.


Az interjún persze ki voltam öltözve, de kedden amúgy is meleg lesz. Illetve akiket láttam ott dolgozókat ők is nagyrészt utcai ruhába voltak. Szerintetek rossz pont lenne ha sima utcai öltözetbe mennék be?



2022. máj. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Van dress code a cégnél? Akkor azt kell követni. Ha nincs akkor szerintem nem lesz belőle problémád, de azért megtisztelhetnéd a munkáltatód ezzel.
2022. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dress code-ot eddig nem említett senki, se a hres se a csapattagok.

Ah mindegy akkor veszek holnap egy hosszú nadrágot meg egy inget.

2022. máj. 15. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Csak a papírokat aláírni mész? Ezért felesleges venni egy hosszú nadrágot meg egy inget :D
2022. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, elvileg csak azért kell bemennem.
2022. máj. 15. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ne szakadt, kapucnis puloverben menj.

A lenyeg igenyes legyel

2022. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na de milyen pozíció? Ha raktáros leszel annál a multinál akkor tök jó a rövidnadrág is. Szellemi területen már nem annyira
2022. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én szerződéseket elektronikusan írtam alá, ugyanígy jártam amikor be kellett mennem a beléptető kártyáért :D

Nálam sem volt semmi formálisabb ruha, szóval arra az egy alkalomra vettem egy business casual cipőt, meg egy galléros pólót. A cipő végül felesleges volt, kényelmetlen is és volt aki ilyen lyukacsos gumi clogs/crocks-ban volt 😅

Szerintem ne nagyon vásárolj be, a lényeg hogy legyen egy smart megjelenés.

2022. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!