Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresnie Call...

Mennyit lehet keresnie Call center home office-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akik dolgoztak már, vagy jelenleg is dolgoznak telefonos értékesítőként.

Azt tudom, hogy nincs fix fizu, legalábbis a szóban forgó cégnél, de mégis mennyi a százalék, meg a jutékok?

Ha például 6,vagyis 8 órában dolgoznék mennyit kereshetnék?

Tudom ez attól függ leginkább, ki mennyire ügyes, mennyi terméket sikerül értékesíteni.Tapasztalatokra lennék kíváncsi, főleg a kezdeti időszakban, hogy ki mennyit tudott keresni az elsők hónapokban. Tele shop

Köszönöm, ha válaszoltok!

További szép napot :)!



2022. márc. 18. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
250-300 netto 8 oraba
2022. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Hűha 😲, ez több mint gondoltam.

És ez az összeg miből tevődik össze?Bocsi,ha nehéz felfogásúnak tűnök,de mindenhol csak azt olvasom, hogy különböző juttatások, és nem értem konkrétan mi mennyi, vagy hogy működik.

2022. márc. 18. 19:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, az eredeti kérdésben párszor elírtam, bocsi a helyesírási hibákért, a billentyűzetem néha önálló életet él.
2022. márc. 18. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kereken 200at kapok 8 órában, de nem èri meg. Nagyon tönkrevágja az embert idegileg.
2022. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Eltudnád mondani részletesebben a negatív tapasztalataidat? Köszönöm
2022. márc. 21. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Amelyik céghez én jelentkeztem, ott van egy fix alapbér, valamint a szerződések után járó bónusz. Az alap ugye a minimálbér (ami elvileg fog növekedni, amúgy meg minden cég ezt kamuzza), a bónusz pedig amennyi szerződést kötöttél, annyi bónusz.

Elméletileg van aki így 300-500-at is megkeres nettóban egy hónapban.

2022. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki olyan is tudna tapasztalatot írni erről, akinek nincs alapbér, csak a bónuszok, és jutalék? Midiashopnál kellene dolgoznom, jövőhéten kezdődik a képzés. De félek meg e éri pénzileg hosszú távon.
2022. márc. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!