Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy katona?

Mennyit keres egy katona?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mennyit keres egy katona érettségi nélkül és, milyen juttatàsok jàrnak az alap fizetésen kìvül(ha jàrnak)? Gondolok itt példàul arra, hogy gyermekek utàn jàr-e valami stb.

Konkrétan katonàk vàlaszaira vagyok kìvàncsi, mert mindenhol màst olvasok a plusz juttatásokkal kapcsolatban.

Szerettek-e katonànak lenni? Miért vàlasztottàtok ezt a pàlyàt?



2022. márc. 9. 09:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, hogy mennyire szigorù a felvételi követelmény? Persze olvastam róla de kìvàncsi vagyok, hogy gyakorlatban is úgy működik-e?

Ha példàul nem tudnám lefutni szint idő alatt a tàvot( le tudom egyébként) akkor egyből "ki is vàgnak"?

2022. márc. 9. 09:36
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Erettsegi nelkul...?
2022. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeted mindentől függ nettó 180-tól 600-700-ig
2022. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi nélkül br. 255, nettó ~170k

iranyasereg.hu/illetmeny/

2022. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azért a minimumot érdemes elérni a felvételi során, mert nem fogják átrugdosni az embert, ahogy a kiképzésen sem. Nőknek van könnyítés de amúgy nem tudom minek, mert utána már azt vallják, hogy a honvédségnél nincsen nő. Azaz nem fognak kivitelezni velük.

Én amúgy is a pszichológia miatt aggódnék, mert ott szűrik ki a legtöbb embert.

2022. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitokat.

Ki tudnàd fejteni, hogyan és milyen alapon szűrik ki a pszichológiai miatt az embereket?

2022. márc. 9. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichológus így nem tudom pontosan neked megmondani, de ha csak a rendőrségből is indulok ki. Kinek nem adnál fegyvert a kezébe? Aki más vagy saját testi épségét veszélyezteti vagy alkalmatlan ellátni a feladatait. Pszichopata, szociopata, depresszióra hajlamos, öngyilkos gondolatokkal küzdő, szorongó embernek, annak sem adnám oda, aki elfojtja az indulatait, mert az egyszer robbani fog. Passz, biztos érdekes olvasmány van erről, ha rákeresel.
2022. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul szűrtem le de te katona vagy?

Ha igen szereted?

2022. márc. 9. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Az iskolai végzettségtől függ, legjobban.

Érettségi nélkül max: minimálbér.

2022. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Katonáknak nem kell érettségi. A jó katona sík hülye és kérdés nélkül teljesíti a legidiótább parancsokat is.

Épeszű ember nem is megy katonának!

2022. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!