Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik Angol anyanyelvű...

Melyik Angol anyanyelvű országba menjek el lakni, dolgozni?

Figyelt kérdés

Szinte már folyékonyan beszélek Angolul. De más nyelven sajnos nem tudok és nem is szeretnék megtanulni. Bár spanyolul meg kéne valamennyire. Mert Mexicóba is kiakarok menni nyaralni.

Egyesült Királyság, USA, Kanada, Ausztrália, Új-zéland, India

Kezdjük azzal, hogy oltásellenesek ne írjanak olyat mondjuk, hogy Kanadába ne menjek mert így meg úgy kötelezni akarnak az oltásra mivel bennem van már 2 AstraZeneca, 1 Sinopharm, 1 Johnson. Mivel már a 4. Oltást is felvettem. És Kanadában úgysem esik sok bajom ha csendben maradok. Tehát ne ebből a szemszögből nézzük már az országokat. A lényeg az, hogy valami olyan helyre szeretnék költözni ahol nincsenek olyan hidegek télen mint itt. Elfogadoak az emberek a lányok legalább hasonlóan szépek és azok hasonló létszámban meg vannak mint itt. Illetve jól fizető munkát kapok. Pl Kanadának csak a déli része jöhet szóba. Mivel ott még éppen elmegy az időjárás hasonló idő van mint itt nálunk. Vagy mondjuk USA-ban egy melegebb, gazdagabb környék pl California, Miami na meg úgy tudom Dallasban is eléggé jó részek vannak. Csak sajnos az a baj, hogy az Egyesült Királyságra lesz szerintem inkább penztarcam. De oda meg nem igazán akarok menni. Elvileg melegebb van mint itt. De az esőzés is több. A nők úgy hallottam rondák. Elvileg Londonban kB annyi szép nő van összesen mint itt nálunk egy 30 ezer fős kisvárosban. És nem is annyira feelinges az Egyesült Királyság. Pl Norvégia lenne a legjobb Európában. De hiába beszél mindenki Angolul. Nem ez az anya nyelv. És az emberek sem túl befogadóak. Indiát csak azért említettem meg mert elvileg az ország mostanában szinte már a fejlett országok közt van. És elvileg vannak olyan helyek ott ahol fehér emberek vannak többségben, jó fizetés van. És Angolul beszélnek. Tehát ilyen gazdagabb negyed. Tehát majd megpróbálok gyűjteni annyit, hogy el tudjak jutni más földrészre is.

20/F



2022. febr. 15. 18:07
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Lemaradt, h mihez értesz, mi a végzettséged és munkatapasztalatod.
2022. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy érettségim. + egy mixer és egy szakács szakmám.
2022. febr. 15. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
elég lett volna rögtön a "végzettséggel" kezdeni és azonnal megválaszolható lenne: se itthon, se kint nem ér semmit
2022. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakmai angol is megvan a mixer vagy szakács végzettség mellé?
2022. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg melegebb van mint itt.


Az angol időjárás kevésbé kilengős, nyáron kevésbé van kánikula, télen kevésbé van hideg, bár attól is függ pontosan hol és mihez viszonyítod, Pesthez vagy vagy valami vidéki hegyi faluhoz.



De az esőzés is több.


Igen, de az esetek nagy részében inkább az a szemerkélős, az a klasszikus zuhé ritkább.


A nők úgy hallottam rondák. Elvileg Londonban kB annyi szép nő van összesen mint itt nálunk egy 30 ezer fős kisvárosban.


Ez baromság. Még a kisvárosokban is többféle változatosság jellemző mint pl magyar viszonylatban, London rohadtul sokféle, és elég diverz, nem csak brit nőket fogsz látni, de mindenféle etnikumot és nemzetiséget


És nem is annyira feelinges az Egyesült Királyság.


Attól függ hol laksz. Basildon, Peterborough vagy pl Dover valóban elég nyomasztó, de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek szép részek.


Kb mint mindenhol, pl Londonban és sok múlik a környéken, és magán a városon is.

2022. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!