Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen tudtátok teljesíte...

Hány évesen tudtátok teljesíteni azt, hogy megkaptátok a kívánt bérigényetek? A megfelelő munkakörnyezetet?

Figyelt kérdés
Én mikor elkezdtem tanulni, akkor kb már sejtettem milyen bérigényem van. És kitűztem egy célt magam elé. És mindig igyekeztem közelebb kerülni ehhez a vágyamhoz. Most 24 éves vagyok. Eddig megjártam 4 munkahelyet, de most találtam meg azt, ami kielégíti teljes mértékben az igényeim. Mind a munka szempontjából, szabadidő szempontból, pénz szempontból. És érdekelne a ti véleményetek. Más embernek akinek sikerült ugyan ez, higy jutott el idáig. Akinek meg nem sikerült, miben bukott meg?
2022. febr. 13. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39 vagyok, pár éve tartok ott, hogy a fizetésen kívül mindennel meg vagyok elégedve a munkámban. A béren még lenne mit javítani.
2022. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

2014ben kezdtem a munkát, nagyon nem is volt bérigényem, otthon laktam, mindenem megvolt, támogattak, így kb nem is érdekelt, és akkor rögtön baromi jól kerestem (nettó 280-300, ami egy év alatt lett 400)


utána kirúgtak, visszaestem 200 nettóra, az rémes volt, utáltam az életet


azóta folyamatosan egyre többet keresek, de valahogy sosem érzem azt hogy elégedett lennék, így felnőtt fejjel, hitellel, folyamatosan emelkedő árakkal nem érzem azt, hogy eleget keresnék 30 évesen, pedig picivel több mint 700 a nettóm ami full time home office

2022. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre a "kitűztem egy célt" dologra reagálva,

5 évvel ezelőtti fejjel megdicsérném magam, hogy ennyire vittem és ilyen jól keresek alkalmazottként. Mai szemmel már keveslem, és szeretném duplázni belátható időn belül.


szerintem ha karriert akarsz építeni akkor nem szabad megelégedni adott helyzettel, különben életed végéig csak vegetálni fogsz adott szinten.

2022. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megkaptam a kívánt bérigényemet, mert sajnos alacsonyra sikerült mindig tennem a mércét...
2022. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
33, de ehhez ki kellett mennem kulfoldre.
2022. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze folyamatosan fejlődni szeretnék és több bért. Ezt nem adom fel később sem. De most pont megkaptam a kívánt béremelést.
2022. febr. 13. 19:19
 7/13 anonim ***** válasza:
24
2022. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
29 éves vagyok. Az elképzelésem megvan a kívánt munkakörnyezetről és a bérről, azonban jelenleg munkanélküli vagyok.
2022. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
900k nettóm van 30 évesen, de kevésnek érzem. Mai árak mellett bőven 1 millió Ft mellett lehet normálisan megélni
2022. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9 Te hogy élsz meg abból?

Én annyiért mosatom az Astin-t...

...Hetente!

2022. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!