Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BPM - Budapest Media Agency...

BPM - Budapest Media Agency castingon voltatok mar?

Figyelt kérdés
Az orszag összes nagyvárosában vannak forgatások. Akik voltak mesél ének róla?

#BPM Media Agency, Casting , film, szereplés , movies
2022. febr. 10. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. febr. 10. 15:34
 2/7 anonim válasza:
100%
Egyszer voltam náluk pár hete. Rutin regisztráció után elkezdik felvezetni a lényeget, dícsérnek ha kell ha nem. Aztán közlik,hogy 60.000ft a rendszerükhoz a hozzáférés,ahonnan vagy lesz munkád, vagy nem.
2022. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

A cég bejegyzett, a személyek valósak, ők azok, találtam pár hiteles referencia munkát is és egy ködös állami támogatást, ami szerint 10milliót kaptak 40 lámpára.

Ebből még persze nem mondhattam meg hitelesek-e vagy sem, így voltam olyan hülye, hogy odaadjam a pénzt amit kértek. Gyakorlatilag, csak azért hogy legyen “tapasztalatom” itt válaszolni olyanoknak, akiket ugyanannyira kétségbe tudtak ejteni, mint engem és ott sokakat.

Legnagyobb meglepetésemre, nem futottak el a pénzzel. Ahogy ígérték, este megnyílt nekem a felület és 8 munkára is tudtam jelentkezi, ami az én profilommal megfelelt. Volt amire másnap már választ is kaptam.

Persze attól még függőben vannak és nagy eséllyel nem fogom őket megkapni.

De amit ígérnek teljesül, meghallgatásokat biztosítanak neked és csak ennyit. Párral többet, mint egy ingyenes Casting cég.

Sőt, a munkák nagy része más Casting cégtől van. De vannak saját munkáik is.

Hogy ez megéri-e?

Lehet olyan akinek igen, de többnyire egyáltalán nem.


Oldalszállként:

Gyerekként dagi voltam, stréber, bántottak, nem voltak barátaim, a szüleim mindig dolgoztak. Kialakult bennem a dac, hogy “legyek valaki”.

Ez mára nagyon durva extremitásokig vezetett, gyakorlatilag már szubmentális gyógyírként hajszoltam bele magam egy ilyen kudarcba, hogy kiábránduljak. Idáig teljesen semlegesen álltam a médiához, a producerek, a zsűrik, a stáb, a nézők, senki nem volt rám egy rossz szóval sem soha, ami csak azt erősítette bennem hogy még kell.

Hónapokig stresszeltem magam és nem aludtam hogy kidolgozzam a 4000 követőmet, 4000 olyan embert akiknek néha felbukkanok a több ezer kép és videó közt amit egy nap magukba erőltetnek. Miközben a barátaim és a kapcsolataim elvesztek, a sulit elcsesztem, az igazi munkáim elcsesztem és minden mást is amihez közöm volt. Úgy, hogy észre sem vettem vagy ha mégis, akkor őket hibáztattam.


Változást akarok, “nem biztos hogy jobb lesz”(de az lesz), nem akarok senkit magammal vinni az úton, de egy egyszerűbb életet akarok, az extrémmé vált közösségi és új média nélkül és egy unalmas munkát, családot.


Köszönöm, hogy lehettem tesztalany és légyszi, ti ne dőljetek be olyan dolgoknak, amik túl jónak bizonyulhatnak(hangsúly a feltételes módon) hogy igazak legyenek.

2022. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
VIGYÁZAT! Borzalmas nagy átverés. Kérek mindenkit, hogy ne dőljön be nekik. Fűt-fát megígérnek a személyes interjú 29 percében majd az utolsó 1 percben van időd eldönteni, hogy ki tudsz e zsebből ott a helyszínen fizetni 60 ezer forintot csak azért, hogy az adatbázisukba bekerülj. Időpazarlás volt az egész!!!!!
2022. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

NE DŐLJETEK BE NEKIK FŰT-FÁT ÍGÉRNEK FULL KAMU AZ EGÉSZ!

NE DŐLJETEK BE NEKIK FŰT-FÁT ÍGÉRNEK FULL KAMU AZ EGÉSZ!


Csatlakozom az előttem szólókhoz: már helyben perkálni kellene nekik, azonban Ők semmilyen garanciát nem vállalnak arra, hogy te valóban dolgozni is fogsz. Ezt a megállapodásban fel is tüntetik amúgy. Az egész arra megy ki, hogy naiv fiatalokat beszervezzenek, akik aztán apuci-anyuci pénzét ott hagyják, abban a hitben, hogy majd többszázezer forintot fognak ezzel keresni.


Az igazság az, hogy valószínűleg az oldalon látható munkáknak javarésze kamu, csak azért van, hogy legyen "portfólió". Egyébként egy fejlett stúdió nem is így néz ki, és egy normális ügynökség jutalékkal dolgozik, nem kér előre semmit, majd egy X összeget le fog vonni a munkáidból, ahogyan egyébként a diák szövetkezetek működnek. Itt előre kérik a pénzt, és ha nem lesz megbízásod le se szarják, mert nem vállalnak érte garanciát.


Facebookon vadásszák az embereket erre az egész átverésre



NE DŐLJETEK BE NEKIK FŰT-FÁT ÍGÉRNEK FULL KAMU AZ EGÉSZ!

NE DŐLJETEK BE NEKIK FŰT-FÁT ÍGÉRNEK FULL KAMU AZ EGÉSZ!

2023. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen én is mostanában voltam ott , telefonon direkt megkérdeztem kell-e fizetni a castingért, mert ahol kell az mind kamu, azt mondta a csaj a telefonba nem kell, ezért ért hidegzuhanyként mikor a beszélgetés első perceiben megkérdezi hogy gondot jelent-e ha fizetni kell a szolgáltatásért (?) mondom azt mondtad nem kell fizetni, azt mondja a telefonba nem szokta mondani, hát mondom pont ott kéne most raboltad az időmet, 80 ezer forintot kért, de még olyan dumával hogy ha én megfelelek a castingon, mert nem mindenki felel meg :) azt a k....va :) átverés az egész kamu, gondolom a filmesek által meghirdetett statiszta állásokat teszik fel a saját oldalukra amiket te is ingyen megtalálsz, még nem is kiküldik neked, hanem neked kell a honlapon jelentkezni, tehát garanciát nem adnak neked arra hogy ha fizetsz lesz is biztosan munkád, de a nagy casting cégek sosem kérnek előre pénzt, nem szabad fizetni.
2023. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angry Rabbit válasza:

Sziasztok!

Sajnos a hétvégén én is rászaladtam arra a bizonyosra...

Most már tudom,de utólag ugye könnyű.

Facebookon beléptem egy statisztákat kereső csoportba,majd pár napra rá megkeresett egy P.M. nevű hölgy ( most már fenntartással fogadom egyáltalán létező személy e. 2022-es facebook regisztráció,pár kép és a tipikius kamu profil dolgok... ) Messengeren,miszerint karakteres arcom van és nem érdekelne e a nyilvános szereplés tv-ben,vagy filmekben.

Persze ilyenkor valahol megmozdul az ember egoja és rá is bólintottam egy személyes találkozásra.

A lényeget már leírták előttem. Dícsérnek,hogy mennyire tehetséges vagy és neked itt a helyed! " mi nem olyanok vagyunk mint más cégek" , stb...

Bedőltem. Sajnos nem olvastam utána a cégnek,így most a pénzem visszaszerzésére fordíthatok nem kevés energiát.

Azóta pár szavas válaszokat kapok tőlük. Messenger, sms üzenetekre nem is reagálnak.

NE DŐLJETEK BE NEKIK!!!!

2023. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!