Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért futárkodik, ha 800.000...

Miért futárkodik, ha 800.000 Ft-os számlát állít ki videókészítésről???

Figyelt kérdés

Cég megrendelt egy elég összetett sok fotós, több videós szolgáltatáscsomagot egy egyéni vállalkozótól mert szépek voltak a referenciái. A végeredmény is fantasztikus lett.


A projekt végén nem akartam hinni a szememnek hogy a céghez rendelt ebédet ugyanez a "fotós" szállította ki futárként!!!


Egy héttel előtte elegánsan felöltözve ott tárgyaltunk, abszolút kompetensnek látszott és a munka közben is.


Értem hogy sok futár vállalkozó is de a két szakterület akkor is ég és föld? Nem?



2022. jan. 30. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden nap megy fotózni, woltos és foodpandás futárként pedig én is 25-45 ezer forintot keresek egy nap. Megéri csinálni.
2022. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt a futárkodás nem szakterület, bármilyen jól is hangzik, hogy kompetensen követi a GPS-t, másrészt ha azzal is van havi 4-600k nettó bevétele, és kell a pénz, akkor miért ne tenné meg?
2022. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Sok fotósnak most felkopott az álla, átálltak futárnak.
2022. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és az a 800k-s számla hiába sok pénz, lehet az volt neki a 2 havi bevétele, amin stábbal osztozott. Koronavírus előtt másodállásban én is fotóztam elég komoly cégnek marketinganyagokat, rendezvényeket évekig. Az elmúlt 2 évben a munkáim 90%-a eltűnt. A régi anyagokat használják, rendezvény nincs, kevesebb a mediamegjelenes, én is kizárólag a főállásomból élek.
2022. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert ugyes es tobb labon all. Lehet meg lakasa is van adva albiba es onnan is jon a penz. Na mit szolsz?🙂
2022. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is woltozik a fotós ismerősöm. Neki hetente max 1-2 fotós meló esik le azokkal ugyan keres annyit amiből simán megélne de az ugye bizonytalan mert volt hogy pl két hétig semmilyen meló nem volt, de napi pár óra woltozással megkeres havi 200-300 ezret ha meg kevesebb a fotós munka akkir többet woltozik.
2022. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ítélte meg, hogy lehet egy évben van (random számok jönnek) kb 10 millió forintnyi megrendelése, amit mindennel egybevéve 140 nap alatt végez el átlagosan.


Vasárnaponként nem akar dolgozni, szombatonként mondjuk havi egyszer. 365-54 vasárnap és -14 szombat - 140 = 157


Tehát van évente 157 szabad napja és mivel nem a pöcsét akarja lógatni, úgy dönt elmegy olyan melót végezni, amik napi bejelentésesek pl, mint a futárkodás. Ha keres napi 20 ezret az évente +3 millió forint


Ha csak 100 szabad napja van megrendelések mellett, az is évi 2 millió forint pluszban.

2022. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert kompetens vállalkozó. A fotózás/videózás egy kreatív terület, hamar elfárad benne az elméd. Futárkodás kvázi kreatív gondolkodás nélkül végezhető, egyébként korrektül fizető állás. Lényegében, amíg bejövő kreatív munkákra vár, pihenteti az agyát és pénzt keres vele.
2022. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Futárként jól lehet keresni és stabil.


Fotózás az olyan, hogy van vagy munka vagy nincs és elég ritka ami ilyen sokat fizet.

Felszereléseket is aranyárban adják ezért sok a költség.

Nem csak a kamerákat és fényképezőket de a videovágáshoz használt hardwert is.

2022. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elég munkája magánvállalkozóként, így amikor tud rugalmasan futárkodik.


Szerintem nem szürreális, csak kell neki a pénz.

2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!