Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az új helyem fél év után...

Ha az új helyem fél év után már emelést ad míg a régi 5-6 év alatt sem adott, akkor ott voltaképp kivel volt a gond-velem vagy a tróger céggel?

Figyelt kérdés

Mert én vagyok aki voltam. A régi hely nem emelt nekem 2016 óta egy fillért se. AZ új helyen még fél éve se vagyok és már emelnek.


Vajopn akkor a régi helyen egy semmitérő szar voltam azért nem emeltek vagy épp a cég volt egy semmitérő szar azért nem emelt?


2022. jan. 23. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi, a legtöbb cég csak a kizsigerelésre megy.
2022. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen érdekes, hogy a régi 6 év alatt se értékelt engem annyira hogy egy fillért is adjon míg az új már alig 6 után értékel, és megkérdezik ugye maradok....


a régi azt nem kérdezte meg egyszer se, de azt nem egyszer mondta akinek nem tetszik annak el lehet menni.

hát végül el is mentem

2022. jan. 23. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Otthagytad az alapitvanyi iskolat?
2022. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ja, nekem is rögtön az alapítványi iskolás kérdező jutott eszembe.


Kérdező, azt mondtad, hogy nem tudsz hová menni, max utcaseprőnek a 2 diplomáddal, meg úgysem találsz más helyet.

Látod, hallgattál volna ránk, már rég megléphetted volna :-)

2022. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Látod, hallgattál volna ránk, már rég megléphetted volna :-)"


de ez nem válasz a kérdésemre, és emelés ide vagy oda a régi helyen JÓL éreztem magam, míg az új helyen eleve többel vettek fel + már emeltek is de akkor is SZARUL Érzem magam.


megérte?

2022. jan. 23. 16:33
 6/13 A kérdező kommentje:
a régi helytől csak annyit 16-ig tartott a munkaidő és 15kor többnyire otthon voltam . és a kutyát se érdekelte.
2022. jan. 23. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg? A régi helyen JÓL ÉREZTED MAGAD? :D :D Tele volt a gyakori vele, hogy milyen rossz ott Neked.

Most meg itt is rossz...

Na, újab 2-3 év, amíg ezt is hallgathatjuk, hogy itt ugyan jól fizetnek, de milyen rossz Neked itt.

Legalább szaloncukrot kaptál az új helyeden karácsonykor - vagy itt már nem szükséges, mert jól fizetnek? :D

2022. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Na, újab 2-3 év, amíg ezt is hallgathatjuk,"


2-3 év? Már a nyáron másutt leszek. Hol, azt nem tudom, de hogy itt nem, az fix.

2022. jan. 23. 16:41
 9/13 A kérdező kommentje:

"JÓL ÉREZTED MAGAD"


Jobban, mint itt. Jól nem, de ennél jobban.

2022. jan. 23. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a tenyt, hogy neked ez jar. Ennyi, es nem tobb. Pont amennyit ersz.
2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!