Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan hogy megvertéte...

Volt már olyan hogy megvertétek egy kollégátokat? Értelem szerűen okkal.

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 23:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem, civilizált ember vagyok és olyan helyen dolgozom, ahol a munkatársaim is azok.
2022. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
"Értelem szerűen" verekedni? Nem sok "ér telem".
2022. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, szerencsére normális emberek voltak a kollégáim és már a homeoffice óta már egy levegőt se szívni velük
2022. jan. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de olyan volt, hogy engem akartak megverni.


A kinti munkahelyen felhúzták az egyik sofőrt a kollégái. Míg beért a telephelyre, még paprikásabb lett. Én ezt nem tudván, megkértem arra, hogy távozása után a nyitott nagykaput is csukja be, mert nekem nehéz megmozdítani. Akkor "öntött nyakon" a mérgével, konkrétan veréssel fenyegetve közelített felém. Hirtelen felkaptam a közelben lévő seprűnyelet, ezzel jelezve, hogy vissza fogok ütni.

Elment ugyan, de a kaput nem csukta be.

2022. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
4: na ez a sztori betette a kaput :)
2022. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező mi volt az értelemszerű okod ezen cselekedetre?

Erősebbnek érezted magad nála, netalántán nő volt és nemet mondott a randiajánlatodra?

Sokat ittál, vagy túltoltad aznap az anyagot?

Alapból egy elbaszott ember vagy, vagy éppen aznap nem vetted be a gyógyszeredet?

2022. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem, még soha. Okok:

1. Értelmes emberek a munkatársaim

2. Én vagyok az egyetlen nő a munkahelyen.

3. Amúgy is full homeoffice van.

4. Mindenki szeret mindenkit.

5. Még soha senki nem adott erre okot.

2022. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Én felraktam a fogasra a csoportvezetőmet a próbaidőm letelte után, mivel három hónapig hallgattam a "ha itt akarsz dolgozni" kezdetű szónoklatait, az is baj volt ha bal oldalon van a toll az asztalon, az is ha jobb oldalon van, mé jüöttél ilyen korán, miért késtél el (10 perccel a váltás előtt) stb.


Az arcától 5 centire közöltem vele, hogy ha én nem fogok tudni itt dolgozni akkor ő sem, mert az egy éjszaka rá lesz gyújtva a bódé! Azóta haverok vagyunk.

2022. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Látjátok a 8as tudja miről beszélek. Régen nekem olyan volt hogy új munkahelyen betanultam, de nem ment egyszerűen így az idősebb kolléga folyton kiabált és lehülyézett. Egyszer meguntam (nem ütöttem meg) majd eléggé határozottan a tudtára adtam hogy beleverek a fejébe azóta mi is spancik vagyunk. 6os! Még nem vertem szét a srácot csupán utálom az aki szeret minden ok nélkül mindenkinek beszólogatni, főleg úgy hogy még nagyon új, főleg úgy hogy te csak a munkádat szeretnéd végezni. Először is ha problémám van valakivel megpróbálom megbeszélni, amennyiben ez sikertelen akkor megérdememel egy sallert, abból legalább tanul.
2022. jan. 22. 11:36
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
A primitívebb embereknél gyakran előjönnek az állati ösztönök, gondolom te sem szellemi munkakörben dolgozol. Nincs ezzel probléma, ilyen is van.
2022. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!