Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középiskolásként diákmunka?

Középiskolásként diákmunka?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy középiskolásként milyen munkát csinálhatok nyári munkában? Mert láttam én nagyon jónak tűnő ajánlatokat, (HR asszisztens, PR asszisztens, adatrögzítés, stb) de mindegyikhez egyetemi gyakornoknak kell lenni. Középiskolásként csak Tesco-ba mehetek árufeltöltőnek, és hasonló kaliberű munkákat csinálhatok? Ezt azért kérdezem, mert engem személy szerint egy adatrögzítés sokkal jobban érdekelne, mint tejet pakolni. (és persze tudom az informatikai hátteret, mert lehetséges, hogy előrehozottan érettségizek infóból).

Saját tapasztalatokat, és gondolatokat szívesen fogadok!



2022. jan. 10. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Diakszövetkezeteknél erdeklődj!
2022. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jobb ajánlatokat általában egyetemisták kapják. Ezek a munkák kevésbé rugalmasak, így feltehetőleg nem is tudnád elvégezni őket.

A Tesco, Meki és társai rugalmasabbak, ezért is ezekre a helyekre mennek inkább a középsulisok.

2022. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!