Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akarja a főnököm hogy...

Miért akarja a főnököm hogy munkanélkülin regisztráljam magam?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó kőműves és folyton azt mondogatja menjek regisztrálni magam és akkor ő meg onnan felvesz.Jelenleg 15 naposba vagyok bejelentve mert azt mondta csak akkor tud rendesen bejelenteni ha ezt megcsinálom.

Szerintem át akar verni.Én meg azért nem futkosok mindenhova hogy neki jót csináljak.Köszönöm a segítséget.



2022. jan. 4. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan embert vesz fel, aki regisztrált álláskereső, akkor adókedvezményt kap.
2022. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2022. jan. 5. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Adót akar csalni. Én a helyedben messziről elkerülném az ehhez hasonló simlis helyeket.
2022. jan. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Neked ez semmibe nem fog kerülni, viszont egy jó ideig ki se rúghat.
2022. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

"Neked ez semmibe nem fog kerülni, viszont egy jó ideig ki se rúghat."


Még járadékot is fog kapni. A rendszer hiányosságait se felejtsük el, max 90 nap a járadékfolyósítási idő, 3 év után, de akkor is ennyi, ha lehúztál 10 évet.

2022. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem átverés, nyugodtan regisztráld magad, ettől neked nem lesz rosszabb, viszont neki valóban jobb lesz.

Neki jobban megéri felvenni egy regisztrált munkanélkülit, mint egy random embert az utcáról.

Ha megér neked ennyit a bejelentés, akkor futkossál. Én a te helyedben megcsinálnám.

2022. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, ezentúl lesz fizetett szabid, táppénzed is
2022. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 5. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar átverni, ponthogy jót akar. Be leszel jelentve, ő adókedvezményt kap és nem rúghat ki egy ideig.
2022. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!