Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban portán milyen vagyonőr...

Gyárban portán milyen vagyonőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Eléggé igényes környezet, sorompók vannak meg egy szép porta, jol nez ki a hely, ketten vagyunk ez az elso munkanapom vagyis hétfon lesz az elso napom, mire figyeljek adnatok jotanacsot? Ezt hivjak teherportanak a gyar portajat? ilyenkor akik igy dolgoznak 16-24 orakat egyutt szoktatok bezslegetni v hogyna utitek el az idot gyar portajan van wifi? lovettával megvagytok elégedve? mit vigyek magammal 1 szolgálatra?

#vagyonőr, biztonsági őr, szakmunka, meló van , látástól vakulásig
2021. dec. 17. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Na???????
2021. dec. 18. 00:47
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm??????
2021. dec. 18. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféle telephely létezik, van olyan ahol kell járőrözni és ritkább az olyan ahol nem kell. Van ahol óránként kell, van ahol randomban. Én annyira nem voltam odáig érte, inkább az irodaházakat preferáltam, amíg dolgoztam a szakmában. Ha szerencséd van, van wifi, de nem szeretik, mert, ha netezgetsz, akkor nem figyelsz, viszont akkor max veszel valamilyen adatcsomagot. Kaját vigyél, mert nem mindenhol tudsz kimenni vásárolni, rendelni meg abból a fizuból nem nagyon éri meg.
2021. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. dec. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!