Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Véleményt kérnék a Szirmabesen...

Véleményt kérnék a Szirmabesenyőben lévő Sega gyárról?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a régi 103-as Bosch, amit megvettek a kínaiak. Most elköltöztek Szirmabesenyőbe.
2021. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én 6 hónapig dolgoztam ott. Igazából valamivel lazább mint a Bochb ott vannak ülő helyek, több szünet is van. De tényleg minden sor függő. Én a Rotor1-2 voltam. Nyilván ezen a munkahelyen is vannak seggfej emberek es seggfej sorvezetők,mint minden gyárban de vannak kifejezetten rendes munkatársak és sorvezetők. Cafeteria nagyon szép és finom ételek vannak. Az első teljesen ledolgozott hónapban túlóra nélkül 132 ezer forintot kaptam a következőben már 150ezer forintot, amiután át vesz a cég, emelkedni fog a fizetésed. 4-5 hónapban 182 ezret is 1 vagy kettő túl órával. Az sem mindegy hogy melyik napon túl órázol, az az éjszakai műszak ami vásárnapra esik dob a legtöbbet a fizetéseden. Én sajnos olyan műszakba kerültem ahol 31.en dolgozni kellett nappalos műszakban. Ajánlom a D műszakot. Sok sikert 🤗

2022. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 teljes ledolgozott hónapra 132 meg 150 ezer?


Az igen.


3n is gyárban dolgozok, de 300 ezren alul még egyszer se kaptam.

Ez valami vicc, #2?

2022. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3

Ez 2020-ban volt. Nem tudom azóta emeltek e a fizetésen. De emlékszem az órabérem körülbelül 900ft-ra jött ki.

2023. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Év elején láttam hirdetést, minimálbér ezresre felkerekítve+ műszakpótlék van.
2023. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!