Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni online munkát...

Milyen otthoni online munkát tudnék csinálni kismamakent?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami keresetkiegèszítèst, de nem ilyen promoter munkára gondolok, ahol üldözni kell az embereket Facebook-on, hogy vegyék meg az új bio fogkrèmet és sampont...


Valakinek ötlet? Vagy olyan aki már csinál valamit és bevált neki?


2021. okt. 24. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Várom veled a válaszokat
2021. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mihez van affinitásod?

Én anno fordítottam, blogoknak írtam bejegyzéseket.

De voltam kamulány társkeresőkön (hogy minél többen megvegyék a prémiumot).

De ott van az örök weblapfejlesztés, home-office, adminisztratív feladatok, esetleg moderátori munkakörök.

Jelenleg magyart tanítok 2 holland pasinak.

Mi a végzettséged, mihez van szakértelmed?

2021. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nyelvi korrektorként vállaltam munkát. Főleg szakdolgozatokat, diplomamunkákat javítottam, de rövidebb beadandókat is szívesen vállaltam.

Minden attól függ, mihez értesz, mit dolgoztál addig.

2021. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Váratlanul lettem terhes és megtartom. Most akartam csak továbbtanulni, de így az csak később valósul meg. Egy érettségim van és vendéglátásban dolgozom.
2021. okt. 24. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkkor marad, az mlm :D
2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
túlárazott szépségápolási termékek tukmálása
2021. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nagyjából semmi amivel valamire való pénzt lehet keresni.Minden nap megkérdezi ezt valaki és minden nap rá kell jönni hogy használható tudás nélkül nincs normális otthoni munka
2021. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Akkor tanulj valamit!

Tekints rá befektetésként: beáldozott az “otthoni munka” idődet olyan tudás megszerzéséhez, amivel később több pénzt kereshetsz.

Barátnőm bartender, GYED-GYES alatt német-angol alapfokú nyelvtudását felfejlesztette majdnem társalgási szintűre, plusz megtanult olaszul.

Gennyesre keresi magát, és nem csak a jatt miatt, hanem mert a főnökei is tudják, hogy meg kell fizetni, mert nem valószínű, hogy találnak még egy olyat, mint ő.

2021. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
nyilván egy lépést sem fog megtenni hogy az alulképzettségét kijavítsa. legyen otthon, ne kelljen megmozdulni de fizessen jól. marad az állami segélyrendszer kihasználása
2021. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez azért egy durva válasz volt utolsó. Leírta, hogy van egy érettségije és vendéglátásban dolgozik. (látom, hány hónapos kérdés, valószínűleg már változott).

Kedves utolsó válaszadó, dolgoztál valaha vendéglátásban? Nem, igaz? Na már most. Terhesen NEM dolgozhatsz vendéglátásban az utolsó hónapokban. Nem törvényileg, hanem egyszerűleg nagy hassal azt a kapkodást ott nem lehet kivitelezni.

Nyilván a drága jó magyar mentalitásnak köszönhetően lépni nem tudott akkor máshova, mert amint meghallja valaki, hogy terhes (és igenis el kell mondania, hisz úgyis kiderül) nem fogják felvenni. Mutass kérlek egyetlen egy munkáltatót, aki felveszi 2-3 hónapra és utána fizeti a költségeit.

Mi marad? A semmi vagy a home office. Inkább keressen valamit, amit terhesen és szülés után is végezhet, minthogy várjon a csodára.

Lehet a lány kb. 20 éves? Nagyon szép, hogy menjen ide-oda tanulni, és miből is? Jaaa, hogy ti felfuvalkodott városi népség nem is tudjátok, hogy egy átlag embert nem pénzel anyuci meg apuci?

Lehet, hogy a kérdező szívesen menne tovább tanulni, de miből is? A semmiből elég nehéz, terhesen munkát nem fog találni, akkor miből finanszírozza? Majd talán adsz rá neki kölcsön?

Tetszenek nagyon ezek a "tanulj tovább" szövegek, de miből is? Mert az oktatást szemrebegtetésért megtartják, ugye? Ne legyetek már ennyire álszent, naiv, elkényelmesedett népség.

Tanulhatok én itthon napestig, de a nyelven kívül mást nem lehet. Sőt... Pontosan emiatt a magyar mentalitás miatt nem elég még a nyelvet sem megtanulni, ha nincs róla papír szóba sem állnak az emberrel. Röhejes az egész.

2022. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!